آمار

شما اینجا هستید

به کمپین «عشاق محمد(ص)» آران و بیدگل بپیوندید

در واکنش به اهانت‌های اخیر رسانه‌های غربی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) یک کمپین جهانی به نام «عشاق محمد» صلی الله علیه و آله و سلم راه‌اندازی شده است که  سايت اينترنتي خطب شکن ضمن پیوستن به این کمیپن از همه فعالان فضای مجازی، مسئولان و مردم شهیدپرور و انقلابی آران و بیدگل دعوت می کند به این تشکل بپیوندند.

محمد(ص)

طاووس بهشت: این روزها قلب امت اسلامی جریحه دار است. اهانت به ساحت مقدس بهترین و متخلق ترین مخلوق عالم، دل هر انسان آزاده ای را خون کرده است. آنانی که خود با حمله به کشورهای اسلامی و ریختن خون صدها هزار تن زمینه ساز تروریسم شدند و از همین تروریسم برای مقابله با محور مقاومت بهره جستند، امروز به بهانه کشته شدن چند فرد هتاک به ساحت مقدس پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله، در کنار هم برای مقابله با تروریسم اشک تمساح می ریزند! طنز تلخ این خیمه شب بازی جایی است که قاتل کودکان غزه نیز در این میانه حامی انسانیت شده و در نمایش مضحک تروریست های به اصطلاح مخالف تروریسم، شرکت می کند.

کمپین جهانی «عشاق محمد» در این میانه حرکتی است برخاسته از متن امت اسلامی در دفاع از ساحت قدسی پیامبر اعظم بعنوان سرآمد تمامی پیامبران که تلاش دارد تا در مقابل این حرکت شیطانی بایستد.

کمپین «عشاق محمد(ص)» در آران و بیدگل

پایگاه تحلیلی- خبری خطب شکن از شهرستان آران و بیدگل نیز ضمن اعلام انزجار از اقدامات تروریستی، توهین به پیامبر خوبی‌ها را محکوم می کند و به همین خاطر همراه با سایر اقشار و گرو‌ه‌ها ضمن اعلام پیوستن به کمپین عاشقان پیامبر(ص) می پیوندد و از همه  فعالین فضای مجازی، مسئولان و مردم شهیدپرور و انقلابی آران و بیدگل دعوت می کند به این تشکل بپیوندند.

دوستداران برای پیوستن به این کمپین می توانند با ارسال نام خود و یا عکس و گزارش تصویری، دل نوشته، اینفوگرافی، یادداشت، مقاله و… علاقه خود به پیامبر اسلام و محکومیت انتشار کاریکاتور موهن مجله فرانسوی شارلی نظر خود را بیان کنند.

ما آمادگی خود را برای انتشار و پوشش همه اخبار مربوط به این کمپین را از همین بخش اعلام می داریم و از دریافت مطالب ارسالی شما هم استقبال می کنیم.

راه های ارتباطی با ما:  آدرس رایانامه  به نشانی Info@khatabshekan.ir

كانون فرهنگي هنري امام زمان(عج) شهرستان آران و بيدگل نيز ضمن محكوميت توهين به ساحت مقدس نبي مكرم اسلام(ص) به اين كمپين می پيونند و برنامه های خود را به زودی اعلام خواهد كرد 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید