آمار

شما اینجا هستید

در مسابقه كتاب‌خوانی «شاه بی‌شین» شرکت کنید

مسابقه كتاب‌خوانی با موضوع كتاب «شاه بی‌شین» در ایام‌الله دهه فجر برگزار می‌شود. شركت در این مسابقه كه با ایام‌الله دهه فجر مقارن شده است، از طریق پیامك و در قالب ده سوال چهار گزینه‌ای امكان‌پذیر است.

طاووس بهشت: این دوره از مسابقه از تاریخ 15 بهمن آغاز شده و تا پایان روز 22 بهمن ماه ادامه دارد. گفتنی است در پایان به 5 نفر از برگزیدگان جوایزی به ارزش 2 میلیون ریال (شامل یك میلیون ریال هدیه نقدی و یك میلیون ریال بن خرید كتاب) اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند با تهیه كتاب از درگاه‌های فروش سوره مهر كه در ادامه آمده در این مسابقه شركت كنند.
1) سفارشی تلفنی از طریق شماره تلفن 02161942 داخلی 313 (هزینه ارسال رایگان است)  
2) مراجعه حضوری به نمایشگاه و فروشگاه دایمی سوره مهر در میدان انقلاب، جنب سینما بهمن
3) مراجعه حضوری به نمایشگاه و فروشگاه دایمی سوره مهر در خیابان حافظ، خیابان سمیه، جنب حوزه هنری  
4)‌ سفارش اینترنتی از طریق وبگاه سوره مهر به نشانیwww.sooremehr.ir (هزینه ارسال رایگان است)

جهت كسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه می‌توانید به فروشگاه‌های سوره مهر مراجعه كرده و یا با شماره تلفن 02161942 داخلی 313 تماس حاصل نمایید.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه‌ها

به نام خدا سلام به وبلاگ معرفی کتاب از سیاهی تا سرخی به تالیف حسن کشایی همهشهری عزیزمون تشریف بیاورید در این وبلاگ، زخمی به وسعت بی حجابی و بدحجابی با مرهمی به عمق خون شهید را روایت می کنیم. اینجا، ایستگاه آخر است. اگر پیادخ شویم، برای همیشه جاده را از دست داده ایم. ما ئارث سربداران تاریخیم. جغرافیای غیرت ما را کسی نمی تواند تسخیر کند. به همه هوس بازان بگویید که هوای اینجا، برایشان" پَس " است. پس، بس است بی غیرتی. به خون شهید اقتدا کنیم.... http://hijob.mihanblog.com
+1
-1
-1

دیدگاه جدیدی بگذارید