آمار

شما اینجا هستید

رژه مقتدرانه نیروهای مسلح در روز ارتش

 رژه نیروهای غیور و جان برکف گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی در روز ارتش با نمایش قدرت نظامی و موشکی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، مراسم رژه نیروهای مسلح ویژه روز ارتش صبح چهارشنبه 29 فروردین ماه برگزار شد. طی این رژه نیروهای گروه 840 موشکی شهید کبریایی نزاجا با نمایش نیروها و ادوات متعدد جنگی توان موشکی و قدرت دفاعی خود را از تمامیت ارضی نظام مقدس اسلامی با اقتدار کامل به نمایش گذاردند.
امیر سرتیپ مجتبی مصطفی زاده فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی ارتش جمهوری اسلامی در این مراسم ضمن تبریک روز ارتش با اشاره به امنیت بالای حاکم بر کشور، این امنیت را حاصل رهبری های امام راحل، مقام معظم رهبری، تلاش های رزمندگان و نیروهای مسلح و ثمره خون پاک شهیدان دانست.

وی با اشاره به اینکه دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای این امنیت را بر نمی تابند و دشمنان با جنگ افروزی سعی در برهم زدن این امنیت دارند افزودند: نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران تحت امر فرماندهی معظم کل قوا به دشمنان اعلام میداریم که با تمام توان و امکانات موجود و نیروی ایمان، امنیت موجود را حفظ کرده و آن را ارتقا خواهیم داد.
فرمانده پادگان شهید کبریایی در ادامه افزود: ملت بزرگ ایران و نیروهای مسلح آزمون خود را در دوران دفاع مقدس به خوبی داده اند پس ای دشمنان بدانید که آزموده را آزمودن خطاست.
در ادامه این مراسم مهندس معینی نژاد فرماندار محترم شهرستان آران و بیدگل در سخنانی 29 فروردین را از یادگارهای ارزشمند امام راحل (ره) دانست و افزود: ارتش یکی از نشانه های اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی است و اگر امروز در منطقه حرفی برای گفتن داریم نشانگر قدرت تدبیر مقام معظم رهبری و توان نیروهای ارتش است.
رییس شورای تامین شهرستان در ادامه گفت: امروز روز تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری است. ایشان افزود: به پشتوانه رهبری و نیروهای مسلح مرزهای ما بسیار پیشتر از مرزهای جغرافیایی است که تنها دلیل آن حمایت و دفاع از مظلومان و مستضعفان جهان در مقابل جهانخواران است.
این مراسم با رژه نیروهای مسلح، رژه ماشین ها و ادوات جنگی، یگان های محمول و موتورسیکلت ها به پایان رسید.

برای مشاهده تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید