آمار

شما اینجا هستید

همکاران رسانه ملی در پخش مراسم آیینی ماه مبارک رمضان

 همکاری هنرمندان با سابقه شهرستان آران و بیدگل با رسانه ملی در پخش زنده مراسم آیینی ماه مبارک رمضان از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، در ایام ماه مبارک رمضان عده زیادی از هموطنان در جای جای میهن اسلامی برنامه های ویژه این ماه همچون آیین جزء خوانی و یا مراسم احیای شب های پربرکت قدر را از طریق دوربین صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی (ع) و حضرت سلطان علی بن محمد باقر (ع)  میهمان بودند.

 

این مراسم هرچند بصورت مجازی بیننده را به سفره پر خیر و برکت رمضان می نشاند اما هرگز لنز دوربین های هنرمندان تصویربردار از بازتاب  لطافت سحرگاهان حریم این دو امامزاده عظیم الشان و عظمت جلسات و آیین های مذهبی غافل نماند. هنرمندانی که عاشقانه و با جان و دل به ضبط و ارسال تصاویر بصورت زنده همت گماردند.

 

در میان چهره های هنرمندان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در ماه مبارک خدا از شهر و دیار خود دل کنده و به بارگاه این دو امامزاده عظیم الشان عزیمت نمودند تا روایتگر عظمت و پاکی این دوبارگاه مقدس باشند چهره هنرمندان با سابقه ی شهرستان آران و بیدگل و کاشان نیز به چشم می خورد.

برنامه پخش زنده مراسم آیینی دو مکان مقدس به تهیه کنندگی حاج میثم آقابیکی و با همکاری هنرمندان توانمند بومی آقایان میثم نیکفر، سید مجتبی هنرمند، مرتضی حنایی، مهدی نیکفر، علیرضا شیخی و مهدی دشتبانزاده و سجاد صادقی به روی آنتن صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

 

پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت ضمن تقدیر و تشکر از هنرمندان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که تلاش مضاعفی را جهت پوشش مستقیم و زنده مراسم آیینی ماه مبارک رمضان  در شهرستان های آران و بیدگل کاشان مبذول داشته اند، به هنرمندان بومی شهرستان آران و بیدگل نیز کسب این موفقیت را تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال خواستار توفیقات روزافزون برای این بزرگواران می باشد.

 

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید