آمار

شما اینجا هستید

دیدار مسئولین پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت با ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت پیرامون همکاری، هماهنگی و هم افزایی بیشتر با دستگاهها به منظور انعکاس اخبار کانون های فرهنگی هنری مساجد، مجموعه های فرهنگی، هیأت و جلسات فرهنگی و مذهبی شهرستان با ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری طاووس بهشت با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با سعید ضابطی رئیس اداره دیدار و گفتگو کردند. در این دیدارحمزه نجاتی صاحب امتیاز پایگاه خبری طاووس بهشت  ضمن ارائه گزارشی از شروع فعالیت و روند شکل گیری این پایگاه خبری فرهنگی، خواستار حمایت و همکاری ادارات در گسترش اخبار فرهنگی هنری شهرستان شد.
سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ضمن تشکر از روحیه جهادی و فرهنگی اعضای این پایگاه خبری فرهنگی و نیز قدردانی از سالها فعالیت آنها به نقش سازنده رسانه اشاره کرد و گفت: بسترسازی پاسخگو کردن دستگاه های اداری و اجرایی از رسالت رسانه هاست.  

سعید ضابطی ضمن اشاره به این نکته که شهرستان آران و بیدگل ظرفیت و پتانسیل های فرهنگی، هنری و مطبوعاتی فراوانی دارد ادامه داد: محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل تبدیل شده به منطقه فرهنگی عباس آباد چرا که فعالیتهای فرهنگی و هنری خوب و اثرگذاری توسط این محله در شهرستان صورت می پذیرد.

درخاتمه این دیدار: اعضای پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت با رئیس اداره پیرامون فعالیتها، نحوه عملکرد و نیز برنامه های در دست اجرا در سال ٩٨ به گفتگو پرداختند.

خاطرنشان می شود: این پایگاه خبری فرهنگی در مجتمع فرهنگی شهید عباسی آران و بیدگل واقع شده و از سال ١٣٨١فعالیت خود را آغاز کرده است.

انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید