آمار

شما اینجا هستید

پیام جناب سرهنگ فخرل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران وبیدگل به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی

پیام جناب سرهنگ فخرل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  آران وبیدگل  به مناسبت شهادت سردار سرافراز جهان اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و یارانش

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ جناب سرهنگ فخرل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  آران وبیدگل به مناسبت شهادت سردار سرافراز جهان اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و یارانش پیامی صادر کردند.

انا لله و انا الیه راجعون  

دست پلید و جنایتکار شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار به خون یکی از شریفترین و شجاعترین فرزندان اسلام آغشته  شد.
او با خدمت بی نظیری که با قلع و قمع تکفیریهای امریکا ساخته داعش به بشریت کرد همواره مورد بغض و کینه این دولت خون آشام بود.
آمریکای خبیث با این جنایت گمان پیروزی و فتح دارد.غافل از اینکه با گرفتن یک چهره یا چند چهره خدوم هیچ خللی در عزم راسخ جبهه حق ایجاد نمیشود و از امروز هزاران سلیمانی با صلابت و انگیزه بیشتر راه پرافتخار این  شهید یگانه دوران را ادامه خواهند داد.
دوستان و دشمنان بدانند جسم وجان سلیمانی  عزیز باعث اتحاد و انسجام جوانان و پیران  شیعه  وسنی و مسیحی در منطقه غرب اسیا و حتی در عرصه جهانی  بود  که در نتیجه ان همه نقشه‌های امریکا  در قتل وغارت وتجزیه جهان اسلام را با ناکامیهای  مفتضحانه روبرو کرد  و خون او هم کاری خواهد کرد کارستان که در نتیجه  ان منطقه از لوث وجود این شجره خبیثه پاک خواهدشد. ان شاا...
اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت این شهادت جانسوز  به محضر حضرت ولی عصر عج. فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای, امت عزادار در جهان اسلام,یاد و نام دیگر شهدای این جنایت غمبار به ویژه مجاهد فی سبیل ا... ابومهدی مهندس جانشین نیروی بسیج مردمی (حشدالشعبی) عراق که جوانی خود را دوشادوش رزمندگان اسلام  در هشت سال دفاع مقدس مصروف مبارزه با رژیم بعثی عراق  نمود و مابقی عمر پرافتخار را همچنان در کنار سردار شهید سلیمانی قهرمان صرف مبارزه با استکبار غرب و تکفیریهای ملعون نمود گرامی میدارم.
وسیعلم  الذین ای ینقلب منقلبون
سرهنگ پاسدار حسن فخرل
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران وبیدگل

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید