آمار

شما اینجا هستید

نماز جمعه شهرستان آران و بیدگل همچنان تعطیل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل: نماز جمعه شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد تا مهار کامل ویروس کرونا همچنان برگزار نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: بنا به تصمیم ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان و این شهرستان، نماز جمعه شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد تا مهار کامل ویروس کرونا همچنان برگزار نمی‌شود.

وی ضمن تشکر از همراهی مردم، روحانیون، هیئت‌امنای مساجد، نمازگزاران و دستگاه‌های اجرایی شهرستان آران و بیدگل در طول مدت زمان مدیریت بیماری کرونا و با اعلام وضعیت زرد شیوع کرونا در این شهرستان گفت: ستاد ملی مبارزه با کرونا هر دو هفته یک بار وضعیت شهرها و مناطق کشور را بررسی و تغییرات احتمالی شهرستان‌ها را اعلام می‌کند تا چنانچه شهرستان‌هایی به وضعیت سفید پیوسته‌اند بتوانند نماز جمعه را اقامه کنند.

گفتنی است پس از همه‌گیری ویروس کووید ۱۹ در ایران و با تصمیم ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و همچنین ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل، مصلاهای نماز جمعه این شهرستان با هدف پیشگیری از شیوع این بیماری از هفته اول اسفند ۱۳۹۸ بسته شدند.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید