آمار

شما اینجا هستید

بانوان جامعه بیت الزهرا (س) در طرح بشارت 1454

بانوان فعال مرکز جامعه بیت الزهرا(س) آران و بیدگل در استودیوی ضبط برنامه قرآنی بشارت ۱۴۵۴ حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از ایکنا؛ طبق روال سال‌های گذشته، بانوان قرآنی مرکز جامعه بیت الزهرا(س) با حضور در شبکه قرآن و معارف سیما و محل ضبط برنامه تلویزیونی طرح ۱۴۵۴، به ارائه گوشه‌ای از فعالیت‌های ۴۲ساله مرکز با هدف «کاربردی کردن مفاهیم قرآنی» در بطن خانواده پرداختند.

حاضرین در این برنامه شامل شش نفر از مبلغان، مربیان و مسئولان مرکز در قالب سه گروه دو نفره بودند.

در گروه نخست، معصومه سربندی و علوی‌گر به موضوع «آرامش با یاد خدا از منظر قرآن» و گروه دوم خانم مطهره اقبالیان و اسماعیلی درباره «توجه و توکل به خدا در مصیبت‌ها از منظر قرآن» و همچنین گروه سوم متشکل از خانم‌ها مریم علیزاده و دخیلی، پیرو موضوع «بهره‌مندی از نعمات خداوند در منظر قرآن» مطالبی را عنوان کردند.

این برنامه طی تاریخ‌های ۱۴، ۱۶ و ۱۸ از شبکه قرآن و معارف سیما پخش شد.

مرکز جامعه بیت‌الزهرا(س) در سال ۱۳۵۷ به صورت غیر رسمی با همراهی نماینده ولی فقیه و امام‌جمعه شهرستان کاشان، مرحوم آیت‌الله یثربی فعالیت خود را آغاز و در سال ۱۳۵۹ رسما فعالیتش را با هدف ترویج، تبیین و تبلیغ احکام و فرهنگ غنی اسلامی و قرآن و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه داد.

این مرکز به منظور کاربری کردن آیات قرآن در میان اقشار مختلف مردم با برگزاری کلاس‌ها و جلسات تفسیر موضوعی، ترتیبی قرآن کریم و معارف اهل بیت(ع) فعالیت‌هایی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

انتهای پیام/14

 
دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید