آمار

شما اینجا هستید

تجلیل از خبرنگاران و آزادگان گروه ۸۴۰ موشکی

مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان های  آران وبیدگل و کاشان بهمراه تجلیل از آزادگان در گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، به مناسبت روز خبر نگار و ۲۶ مرداد ماه، مراسم تجلیل از جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان های  آران وبیدگل و کاشان بهمراه تجلیل از آزادگان سرافراز در گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ شاهین پاکروان،فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار،خبرنگاران را نماینده افکار عمومی دانست و گفت:اصحاب رسانه ،مردان و زنان هستند که در عرصه خبر رسانی در خط مقدم بوده و حتی با نثار خون خود دین خود را به این نظام ادا کردند.

ایشان همچنین به مناسبت ۲۶ مرداد ماه ،سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ،افزود:امروز امنیت جامعه مرهون زحمات و ایثارگری رزمندگان و آزادگان غیور می باشد.

سرهنگ شاهین پاکروان با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح افزود:بدانید ارتش  جمهوری اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح و در سایه ولایت با اقتدار در مقابل دشمنان ایستاده است و قادر است دشمن را در کیلومتر ها فراتر از مرزها مورد تیر رس قرار دهد و دست بیگانگان را قطع نماید. 

در ادامه این مراسم رییس عقیدتی سیاسی گروه ۸۴۰ موشکی ،حجت الاسلام والمسلمین علی نبوغی نیا نیز ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و همچنین ورود آزادگان به میهن اسلامی از زحمات خبرنگاران و فداکاری آزادگان قدردانی کرد.

در پایان از زحمات خبرنگاران و ایثارگری آزادگان گروه با اهدای لوح و هدیه تجلیل بعمل آمد.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید