آمار

شما اینجا هستید

توسعه کشور در گرو توسعه فرهنگ و هنر

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از رئیس و کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به خاطر کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد در سطح استان اصفهان بر اساس شاخص های ابلاغی سال ۱۳۹۸ تقدیر کرد.

رتبه برتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل در ارزیابی عملکرد استانی

​به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از خبرگزاری شبستان،  طی مراسمی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل از رئیس و کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به خاطر کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد در سطح استان اصفهان بر اساس شاخص های ابلاغی سال ۱۳۹۸ تقدیر کرد.

 

دکتر اسماعیل بایبوردی در این دیدار ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت ربیع الاول و سالروز آغاز امامت و ولایت منجی عالم بشریت، امام زمان(عج) و تبریک میلاد فرخنده پیامبر اکرم(ص) و خلف صالحش امام‌العارفین صادق آل محمد (ص)، به محبان اهل بیت (ع) اظهار داشت: میلاد رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم ) مایه مباهات همه جهانیان است که از اول آفرینش، زمین رحمتی مانند آن به خود ندیده است و جهانی را از عطر آگاهی بخش حضورش بهره‌مند ساخت و ما مسلمین مفتخر به پشتوانه خدمات این پیامبر بزرگ هستیم.

 

فرماندار شهرستان آران و بیدگل کسب مقام دوم در سطح استان اصفهان بر اساس شاخص های ارزیابی عملکرد ابلاغی وزارت متبوع به استان ها را تبریک گفت و اظهار داشت: هنر سقفی برای پرواز ندارد و هیچ سقف و محدودیتی پر پرواز هنر و هنرمند را نمی چیند و هنر هیچ گاه تعطیل نمی شود. ممکن است به خاطر بعضی شرایط، موانعی سر راه هنر و هنرمند ایجاد شود و ابزارهای هنر تغییر یابد ولی برای هنر هیچ محدودیتی وجود ندارد و نمی توان پر پرواز آنان را بست.

 

بایبوردی ضمن اشاره بر اینکه حضور هنرمندان برای جامعه نعمت و باعث وحدت جامعه می شود، افزود: رفتار و سکنات اهالی فرهنگ و هنر برای مردم مهم است و مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی و ما مسئولین باید همچون عصا، پشتیبان و حمایتگر هنر و هنرمندان باشیم و اگر حتی خود آسیب دیدیم نگذاریم به هنر و اهالی فرهنگ و هنر آسیبی برسد.

وی ضمن تأکید بر اینکه ما بایستی در فرهنگ و هنر سیاست دخالت حداقلی و حمایت حداکثری داشته باشیم ابراز امیدواری کرد: در راستای تقویت ارتباط بین اهالی فرهنگ، هنر و رسانه و شما خادمان فرهنگ و هنر، بایستی کارمندان، کارشناسان دانش بنیان فرهنگ و هنر و دانش پایه باشند و مسایل مختلف و به روز را توسعه دهند تا وضعیت فرهنگ و هنر شهرستان بالاتر رود و در بحث هنر تجسمی، تئاتر ، موسیقی و ... شاهد نتایج بهتری باشیم و از عملکرد مطلوب فعلی به عملکرد مطلوب تر برسیم.

 

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن تأکید بر اینکه برای توسعه یک کشور اگر حال اهالی فرهنگ و هنرش خوب باشد، حال کشور خوب هست و توسعه می یابد ادامه داد: وقتی مردم با مشکلاتی مثل بیماری و کرونا و دیگر مسائل مواجه هستند برای گذران اوقات فراغت از هنر که با جسم و روح انسان سر و کار دارد استفاده می کنند.

 

نایب رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل در خاتمه با اشاره به اینکه در ۲۰ ماه مسؤولیت رئیس جدید اداره شاهد یک تحرک فرهنگی اجتماعی و هُنری خوبی در سطح شهرستان بودیم تصریح کرد: پرسنل هر اداره توانمندی ها، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوه را با وجود شخص هدایتگر توانا، شجاع و کاربلد و کارآمد می توانند به فعلیت برسانند و مهم تر از کسب موفقیت حفظ افتخارات و موفقیت هاست.

 

در ادامه این مراسم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشکر از حمایت ها، مساعدت ها و همراهی های فرماندار شهرستان آران و بیدگل، در پیشبرد اهداف سازمانی این اداره و حمایت حداکثری وی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه این شهرستان و تشکر از پرسنل زحمتکش اداره که هر کدام علاوه بر انجام وظیفه در پُست سازمانی خود، وظایف چندین سِمَت دیگر را نیز بر عهده دارند، گزارشی از عملکرد یکساله بخش های مختلف این اداره، نهایت صرفه جویی در اموال بیت المال، قرار گرفتن شورای فرهنگ عمومی شهرستان در سطح شوراهای برتر و موارد ۲۹ گانه شاخص های اختصاصی ارزیابی ارائه کرد.

 

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پایان این دیدار به رسم یادبود با اهدای لوح تقدیر و هدیه از خدمات ارزشمند رئیس و کارکنان این اداره و همچنین کسب رتبه دوم در سطح استان قدردانی کرد.

 

پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل هم به پاس حمایت ها و همراهی های فرماندار و زحمات رئیس اداره به رسم یادبود هدیه ارزشمندی را اهدا کردند.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید