آمار

شما اینجا هستید

اجرای بیش از ۵۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات آران و بیدگل

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع) از اجرای بیش از ۵۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

اجرای بیش از ۵۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سرگرد پاسدار سید مهدی رضاپور در نشست خبری که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، ضمن عرض تبریک هفته بسیج خدمت همه بسیجیان عزیز و خانواده های محترمشان، هفته بسیج را یادآور رشادت‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه شهدای بخش کویرات دانست و اظهار داشت: تشکیل شجره طیبه بسیج به عنوان یکی از مهمترین ابتکارات حضرت امام خمینی (ره) قلمداد می‌شود که به عنوان یک فرهنگ، همه به آن افتخار می‌کنند و این فرهنگ در جامعه اسلامی ما منشا خیر و برکت بسیاری است.

 

وی افزود: بسیج با شاخصه‌هایی همچون ولایتمداری، ابتکار عمل، اعتماد به نفس و اخلاص، مسیر پیشرفت و ترقی را در پیش گرفته و تداعی اقدام انقلابی و به هنگام است. فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)،با اشاره به نقش مهم بسیج در دوران دفاع مقدس افزود: بسیجیان در آن دوران با توکل، اخلاص، ولایت مداری و غیرت در جبهه حق علیه باطل حضور یافتند و ملت ما با نام بسیج افتخارات بسیار بزرگی را به وجود آورد و پیروز شد.

 

رضاپور با اشاره به اینکه فلسفه ایثار و از خودگذشتگی بسیج برگرفته از قیام کربلا است تصریح کرد: امروز بسیج لشکر مخلص خدا و پیام آور وحدت ملی قلمداد می‌شود و امروز دشمن با اذعان به این رمز همدلی، می‌کوشد تا مردم را از فرهنگ بسیج دور کند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)،"بسیج پیشرو در خدمت و امید آفرین" را شعار امسال هفته بسیج دانست و افزود: قطعا آسایش و آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدای بسیج است که با رشادت‌ها و ایثارگری‌های خود اجازه ندادند یک وجب از خاک میهن اسلامی‌مان به دست دشمنان اسلام بیفتد.

 

وی افزود: اولین مسئله‌ای که امسال در برنامه‌های بسیج برای ما مهم و حائز اهمیت است برنامه مبارزه با بیماری منحوس کرونا می‌باشد که تاکنون کمک‌های فراوانی را در حوزه بهداشت و درمان در بحث پیشگیری داشته‌ایم. نگاه ما در حوزه پیشگیری، آماده‌سازی، آگاهی بخشی و توجیه مردم در این برهه زمانی است تا بتوانیم آثار و تبعات این بیماری را در جامعه کم کنیم. سرگرد پاسدار رضاپور در پایان از اجرای بیش از ۵۰ برنامه در طول هفته بسیج در شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات خبر داد و اعلام داشت: تشکیل چهار قرارگاه حافظان سلامت در بخش، اجرای مسابقات متنوع فرهنگی در فضای مجازی، اجرای گشت های محله محور رضویون، برگزاری مسابقات ورزشی، از جمله برنامه‌های هفته بسیج در سطح شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات می باشد.

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید