آمار

شما اینجا هستید

جشنواره داخلی نماهنگ‌های «انقلاب اسلامی و شهدا» برگزار شد

اولين جشنواره داخلی نماهنگ های «انقلاب اسلامی  و شهدا»  كانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) در آستانه هفته بسيج برگزار شد.

طاووس بهشت: اولین جشنواره داخلی نماهنگ ( ویژه نوجوانان) در موضوع انقلاب و شهدا پنج شنبه(۵ آذر) در سالن اجتماعات مسجد امام زمان(عج) برگزار شد.

در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم توسط قاری نوجوان آقای هادی آراندشتی آغاز شده بود، ابتدا چهار اثر از آثار تولیدی بچه های نوجوان کانون به نمایش درآمد و قبل از اجرای هر نماهنگ با دعوت مجری برنامه محمد رسول نجاتی تولید کنندگان پشت تریبون آمده و به صورت کوتاه از مراحل ساخت نماهنگ خود گفتند.

پس از پخش نماهنگ ها نیز مجید نظیمی، نعمت الله قبایی  و ابوالفضل سربندی از کارشناسان حوزه فیلم و مستند نظر و ارزیابی خود را از نماهنگ های پخش شده ارایه و ضمن بیان نکاتی درباره این آثار ورود نوجوانان به این عرصه را بسیار خوب ارزیابی کردند.

در پايان این جشنواره نیز مدیر مسول کانون هدف از برگزاری جشنواره را ضرورت فضای فرهنگی اکنون جامعه برای ورود به عرصه کلیپ و نماهنگ دانست و سیاست این جشنواره داخلی را شروع حرکت در این مسیر فارغ از کمیت وکیفیت عنوان کرد.

حجت الاسلام شیخ مهدی رحمتی ازمصیب علی اکبرزاده دبیر جشنواره و همچنین سید مصطفی میرحسینی برای آموزش نوجوانان و راهنمایی آنان تشکر و قدردانی کرد.
 
مدیر مسول کانون همچنین از همکاری مسجد امام زمان(عج)، پایگاه امام رضا(ع) و معاونت های فرهنگی و رفاهی و هنری و دیگر واحدها و معاونت ها جهت برپایی این مراسم تقدیر کرد.
 
در پایان نیز به همه تولید کنندگان نوجوان نماهنگ ها تندیس و جایزه نقدی اهدا شد.

گزارش تصویری این مراسم را اینجا ببینید.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید