در پی سفر استاندار به شهرستان آران و بیدگل؛

افتتاح یک پروژه عمرانی و خدماتی و بازدید از چند پروژه عمرانی در حال ساخت در شهرستان آران و بیدگل

استاندار اصفهان در سفر به شهرستان آران و بیدگل یک پروژه عمرانی و خدماتی را افتتاح و از چند پروژه عمرانی در حال ساخت بازدید کرد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان در سفر به شهرستان آران و بیدگل یک پروژه عمرانی و خدماتی در روستای حسین‌آباد بخش کویرات را افتتاح و از چندین پروژه در این شهرستان بازدید کرد.

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: در پی سفر استاندار اصفهان به این شهرستان، ساختمان آتش‌نشانی روستای حسین‌آباد بخش کویرات با امکاناتی از قبیل ساختمان، خودرو و بخش اداری آتشنشانی و همچنین بخش اداری شورای اسلامی روستای حسین‌آباد با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

وی با بیان اینکه در طول ۸ سال دولت تدبیر و امید بیش از ۷۰۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۵ هزار میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح شده است، گفت: همزمان با چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیش از ۴۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۹۵۰ میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان در ادامه سفر خود به شهرستان آران و بیدگل ضمن دیدار عمومی با برخی از روستاییان کاغذی و فخره در بخش کویرات این شهرستان از مجتمع آموزشی - ورزشی در حال احداث زنده‌یاد سبزپوشان در روستای حسین‌آباد بخش کویرات بازدید کرد.

استاندار اصفهان همچنین از روند تکمیل بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) آران و بیدگل بازدید و بر تسریع تکمیل این بیمارستان تاکید کرد.

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی

افتتاح یک پروژه عمرانی و خدماتی و بازدید از چند پروژه عمرانی در حال ساخت در شهرستان آران و بیدگل (گزارش تصویری)

استاندار اصفهان در سفر به شهرستان آران و بیدگل یک پروژه عمرانی و خدماتی را افتتاح و از چند پروژه عمرانی در حال ساخت بازدید کرد./عکس: روابط عمومی فرمانداری آران بیدگل

افزودن دیدگاه جدید

افزودن دیدگاه جدید