نمایش نقاشی مذهبی دانش آموز آران و بیدگلی در کنفرانس کازان روسیه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل از نمایش اثر هنری دانش آموز آران و بیدگلی با موضوع اثر تاریخی مذهبی «امامزاده ابراهیم» در کنفرانس کازان روسیه خبر داد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، سعید ضابطی گفت: نقاشی دانش آموز آران و بیدگلی از یک اثر تاریخی مذهبی، در کنفرانس کازان کشور روسیه به نمایش گذاشته شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل افزود: «مهسا باقری» دانش آموز پایه پنجم آموزشگاه شهیدان نوذریان شهرستان آران و بیدگل است که مردادماه سال جاری دیپلم افتخار مسابقه نقاشی اتحادیه شهرهای تاریخی جهان را کسب کرد.

ضابطی ادامه داد: این مسابقه در حاشیه هفدهمین اجلاس جهانی شهرهای تاریخی در کازان روسیه برگزار شد و این دانش آموز با اثری با موضوع بنای تاریخی مذهبی «امامزاده ابراهیم کاشان» در این مسابقه شرکت کرد و موفق به دریافت دیپلم افتخار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: همچنین در طول مدت برگزاری هفدهمین اجلاس شهرهای عضو اتحادیه شهرهای تاریخی جهان، نمایشگاه هنری مجازی حدود ۱۸۰ اثر از آثار کودکان و نوجوانان شرکت کننده از سراسر جهان در وبسایت شهر کازان روسیه در معرض دید عموم قرار گرفته بود.

افزودن دیدگاه جدید