کسب «رتبه دوم کشوری» در رشته حفظ کل قرآن کریم توسط قرآن آموز آران و بیدگلی

فعال قرآنی و حافظ آران و بیدگلی در مسابقات قرآن و عترت دانشجویان معلم دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور افتخارآفرین شد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، سعید ضابطی ازکسب «رتبه دوم» در رشته «حفظ کل» در «سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان معلم دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور، توسط جوان آران و بیدگلی «فرشته صباغیان بیدگلی» خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل اضافه کرد: در سی و یکمین دوره از این مسابقات که در شهر قزوین برگزار شد، «فرشته صباغیان بیدگلی» از موسسه فرهنگی قرآن و عترت مجمع قاریان و حافظان هلال(ع) در رشته «حفظ کل قرآن کریم» موفق به کسب دوم کشوری شد.

ضابطی اضافه کرد: کسب رتبه های دوم کشوری در مسابقات «مدهامتان» در رشته حفظ کل سال 1400، رتبه اول کشوری در مسابقات دانشجویی در رشته حفظ 20جزء سال 1399 و رتبه دوم کشوری در رشته حفظ کل در سال1400، رتبه اول استان در مسابقات «اوقاف بالای 18 سال» رشته حفظ 20 جزء سال؛1400 برخی از موفقیت های ایشان می باشد.

دبیر شورای توسعه فعالیت های قرآنی شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: کسب رتبه های دوم کشوری در رشته حفظ 10 جزء در مسابقات «دارالقرآن امام علی(ع)» سال 95 و رتبه سوم کشوری در رشته حفظ 20 جزء سال 1397 برخی دیگر از موفقیت های این قرآن آموز می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه فرشته صباغیان بیدگلی مدرک درجه 3 تخصصی حافظان کل را داراست تصریح کرد: فرشته صباغیان بیدگلی در نوزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1399 گواهینامه حفظ کل قرآن کریم را دریافت نمود.

خاطرنشان می شود: با تأسیس مجمع قاریان و حافظان هلال(ع) در سال 1371تا کنون بیش از 150 قرآن آموز زیر نظر اساتید این مجموعه قرآنی موفق به «حفظ کل قرآن کریم» شده اند. همچنین قرآن آموزان این مؤسسه در سال 1400در مسابقات قرآنی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه، مسابقات حفظ سراسری قرآنی دانش آموزی و مسابقات قرآنی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان حائز رتبه های برتر کشوری شدند.

افزودن دیدگاه جدید