استقبال از هفته بسیج با ۲۰۰ برنامه در حوزه امیرالمؤمنین(ع) آران و بیدگل

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین آران و بیدگل از اجرای ۲۰۰ عنوان برنامه ویژه بزرگداشت هفته بسیج از سوی بسیجیان این حوزه خبر داد.

<p>به گزارش خبرنگار <strong>طاووس بهشت، </strong>سروان پاسدار «محمدرضا عبدالله آبادی» در آران و بیدگل گفت: به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج، ۲۰۰ عنوان برنامه فرهنگی، هنری و مذهبی از سوی حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع) آران و بیدگل پیش بینی شده است.</p> <p>فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع) آران و بیدگل با بیان اینکه ایام آذر ماه یادآور فرمان تاریخی تشکیل بسیج از سوی امام راحل است، گفت:  برنامه های این هفته با شعار «بسیج پاره تن مردم» و با هدف و محوریت خدمت رسانی به مردم برگزار می شود.</p>
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، سروان پاسدار «محمدرضا عبدالله آبادی» در آران و بیدگل گفت: به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج، ۲۰۰ عنوان برنامه فرهنگی، هنری و مذهبی از سوی حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع) آران و بیدگل پیش بینی شده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع) آران و بیدگل با بیان اینکه ایام آذر ماه یادآور فرمان تاریخی تشکیل بسیج از سوی امام راحل است، گفت:  برنامه های این هفته با شعار «بسیج پاره تن مردم» و با هدف و محوریت خدمت رسانی به مردم برگزار می شود.

عبدالله آبادی ادامه داد: برنامه های پیش بینی شده در حوزه های بزرگداشت ارزش های انقلاب اسلامی، ترویج فرهنگ ایثار، محرومیت زدایی، توزیع بسته های معیشتی و کمک مومنانه ، سبک زندگی اسلامی و غیره خواهد بود.

 فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین(ع) آران و بیدگل  تصریح کرد: آذین بندی پایگاه های بسیج و معابر، دیدار با خانواده شهدا ، برگزاری سرودهای میدانی ، ایستگاه فرهنگی در میادین ، مسابقات ورزشی بومی محلی، گشت های رضویون و مسابقات فضای مجازی، میز خدمت و ویزیت رایگان پزشک به همراه تجلیل از بسیجیان نخبه از جمله برنامه های پیش بینی شده این هفته است.

عبدالله آبادی  افزود: همچنین بسیجیان این حوزه سوم آذرماه در همایش ۲ هزار و ۵۰۰ نفری اقتدار بسیجیان شهرستان آران و بیدگل شرکت خواهند کرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امیرالمؤمنین(ع) آران و بیدگل افزود: راه اندازی «استودیو بسیج» با هدف تولید محتوای ارزشی و ارائه گزارش برنامه های بسیج در شبکه های اجتماعی از دیگر برنامه های این هفته است

تاریخ آخرین تغییر
سه شنبه, آذر 9, 1400 - 12:27
کد خبر: 8752

https://tavoosebehesht.ir/node/8752

افزودن دیدگاه جدید