همزمان با هفته بسیج صورت گرفت؛

تقدیر از پرستاران مراکز درمانی آران و بیدگل با اهدای شاخه های گُل

رئیس شورای هیئات مذهبی گفت: همزمان با هفته بسیج، با اهدای شاخه های گل از پرسنل، کادر درمان و پرستاران بیمارستان های آران و بیدگل تقدیر شد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، «حسین ابوالحسن زاده» در آران و بیدگل گفت: گفت: همزمان با هفته بزرگداشت بسیج، جمعی از مداحان و بسیجیان از کادر درمان و پرستاران بیمارستان های شهرستان آران و بیدگل تجلیل کردند.

 

رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان آران و بیدگل افزود: این مراسم با حضور امام جمعه آران و بیدگل و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد و حاضران با اهدای شاخه های گل و شیرینی از زحمات پرستاران بیمارستان‌های سیدالشهدا(ع) و ثامن الحجج(ع) این شهرستان تقدیر کردند.

ابوالحسن زاده ادامه داد: پس از شیوع کرونا ، بار سنگینی از خستگی بر روی دوش کادر بهداشتی، درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها قرار گرفته و بیش از هر زمان دیگری نیازمند حمایت و همدلی مردم هستند و این اقدام نمادین جهت ارج داشت حافظان عرصه سلامت است.

 

رئیس شورای هیئات مذهبی آران و بیدگل سلامتی را بزرگترین سرمایه انسان دانست و گفت:  خدمات متعهدانه پرستاران و کادر درمان نقش مهمی در ارتقای شاخص سلامت جامعه دارد.

 

 این مراسم از سوی کانون بسیج مداحان، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان و شاعران آیینی و با مشارکت هیئت حضرت ابالفضل(ع) دهنو شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

 

افزودن دیدگاه جدید