همزمان با سالگرد شهادت شهید آوینی

افتتاح نخستین شعبه استانی مجتمع شهید آوینی در اصفهان

همزمان با 29امین سالگرد شهادت شهید آوینی و هفته هنر انقلاب، نخستین شعبه استانی مجتمع شهید آوینی در صداوسیمای اصفهان افتتاح شد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، همزمان با سالگرد شهادت شهید سید مرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب و به همت بسیج صداوسیمای مرکز اصفهان، نخستین شعبه استانی مجتمع آموزشی شهید آوینی طی مراسمی به صورت رسمی افتتاح شد.


این مراسم با حضور بهرام عبدالحسینی رئیس صداوسیمای مرکز اصفهان، دکتر محمدصادق باطنی مدیر مجتمع آموزشی پژوهشی شهید آوینی، سردار مقواساز جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان، سیدمهدی سیدین نیا معاون سیما و فرمانده بسیج صداوسیمای اصفهان، جمعی از مسئولان و فعالان انقلابی عرصه فرهنگ و هنر استان اصفهان و هنرجویان دوره های مجتمع شهید آوینی اصفهان برگزار شد و سخنانی پیرامون جایگاه شهید آوینی و مساله تربیت نیرو در عرصه هنر انقلاب مطرح شد.


در پایان این مراسم تابلوی مجتمع شهید آوینی به دست فرزند شهید مدافع حرم، سید محمدسجاد حسینی، رونمایی شد.


گفتنی است مجتمع شهید آوینی اصفهان، فعالیت خود را به صورت غیررسمی از زمستان 98 آغاز نمود و تا امروز 6 دوره آموزشی در حوزه های برنامه سازی، مستندسازی و حوزه های معرفتی برگزار کرده است. محل مجتمع آموزشی رسانه ای شهید آوینی در ساختمان قدیم پخش صداوسیمای مرکز اصفهان واقع شده و مجهز به امکانات استودیویی و کلاسی می باشد و نوجوانان و جوانان مستعد اصفهانی از این پس می توانند از دوره ها و برنامه های آموزشی و تربیتی این مجتمع بهره بگیرند. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به aviniesf.ir و صفحه مجتمع در فضای مجازی به آدرس aviniesf مراجعه کنند.

افزودن دیدگاه جدید