همزمان با ایام فاطمیه؛

پایتخت نهج البلاغه ایران، میزبان بانوی بی نشان

نشست خبری نمایش بزرگ آیینی بانوی بی نشان همراه با رونمایی از پوستر این اثر هنری ؛ با حضور اصحاب رسانه برگزار گردید.

متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، در آغاز جلسه مهندس مرتضی حنایی مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) و تهیه کننده این نمایش به سبقه درخشان فرهنگی و هنری کانون امام زمان (عج) اشاره و گفت: کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) دارای پیشینه ای ۳۶ ساله در تولید آثار فرهنگی دارد، که بخشی از این آثار اجرای نمایش های مختلف ارزشی از جمله غیبت، شبیخون، ریشه در خون، همسفر، آتش در خرمن، سپیده خونین و پیام سرخ، بانوی بی نشان و حبیب حرم می باشد.

وی افزود با شیوع ویروس کرونا فعالیت های حضوری کانون تحت الشعاع قرار گرفت اما متوقف نشد و بچه های مجموعه رسانه ای طاووس بهشت این فعالیتها را در حوزه تولیدات چند رسانه ای ادامه دادند و تعداد زیادی از این آثار از رسانه ملی نیز پخش گردید.

امسال نیز با توجه به عادی شدن شرایط بار دیگر با توکل برخدا تصمیم به برگزاری نمایش آیینی بانوی بی نشان برای سومین سال گرفته شد که سومین اجرای این کار را مهمان مردم دارالمومنین کاشان خواهیم بود.

وی در ادامه گفت: تمامی عوامل این نمایش بصورت کاملا خودجوش و بدون دریافت هیچگونه حق الزحمه ای مشغول بکار می باشند و هزینه براورد شده برای اجرا فارغ از حق الزحمه عوامل و بازیگران بالغ بر ۱۸۰ میلیون تومان می باشد.

در ادامه کارگردان نمایش سرکار خانم زینب سربلوکی بیان داشت: متن نمایشنامه به قلم سید حسین فدایی حسین و برگرفته از کتاب کشتی پهلو گرفته است. کارگردان این اثر هنری از کارگاه های برگزار شده شامل انتخاب بازیگر، شخصیت پردازی، اتود زدن و فن بیان نام برد و افزود: هرهفته ۵ جلسه ۴ تا ۶ ساعته تمرین انجام می‌شود.وی از حضور ۵۰ بازیگر و بیش از ۱۲۰ نفر عوامل و خبر داد.
 

نماینده بازیگران نمایش ، امید قدیری ، نیز از عملکرد مثبت کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) در جهت جذب جوانان و نوجوانان برای اجرای این نمایش تشکر و قدردانی کرد. 

در ادامه از پوستر نمایش رونمایی گردید در پایان عوامل نمایش ضمن تشکر از حضور اصحاب رسانه، از اقشار مختلف مردم بویژه نوجوانان و جوانان جهت تماشای این نمایش بزرگ آیینی دعوت بعمل آوردند.

لازم بذکر است نمایش آیینی بانوی بی نشان از ۴ الی ۹ دیماه سال جاری هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تالار شهر فرهنگسرای مهر، برگزار خواهد شد. علاقه مندان جهت تهیه بلیط رایگان میتوانند از طریق ثبت نام اینترنتی با ارسال عدد ۱ به سامانه ۶۶۰۰۰۸۹ و دریافت لینک مربوطه ، از طریق سایت طاووس بهشت یا شماره تماس ۰۹۱۳۸۶۱۷۹۴۶ اقدام نمایند.

انتهای پیام/

پایتخت نهج البلاغه ایران، میزبان بانوی بی نشان

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ نشست خبری نمایش بزرگ آیینی بانوی بی نشان همراه با رونمایی از پوستر این اثر هنری ؛ با حضور اصحاب رسانه برگزار گردید./عکس: سید مجتبی هنرمند

افزودن دیدگاه جدید

افزودن دیدگاه جدید