اجتماع مردم و حوزویان شهرستان آران و بیدگل در اعتراض به اهانت نشریه فرانسوی و حمایت از مرجعیت

در پی اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی به ساحت رهبر معظم انقلاب، مقدسات اسلامی و حریم مرجعیت، اجتماع اعتراضی حوزویان و مردم ولایتمدار شهرستان آران و بیدگل در مصلی نمازجمعه برگزار شد.

<p><span style="font-size: 12pt;">به گزارش خبرنگار <strong>طاووس بهشت</strong> و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ تجمع اعتراضی اساتید، فضلا و طلاب حوزه علمیه همراه با مردم شهیدپرور آران و بیدگل، در اعتراض به اهانت نشریه فرانسوی به ساحت رهبری و مرجعیت شیعه، صبح امروز در مصلی نماز جمعه برگزار شد.</span></p>
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ تجمع اعتراضی اساتید، فضلا و طلاب حوزه علمیه همراه با مردم شهیدپرور آران و بیدگل، در اعتراض به اهانت نشریه فرانسوی به ساحت رهبری و مرجعیت شیعه، صبح امروز در مصلی نماز جمعه برگزار شد.

در این تجمع باشکوه علاوه برحضور اقشار مختلف مردم، حجت‌الاسلام والمسلیمن سلیمانی امام جمعه، دکتر رضایی فرماندار، دکتر حق‌پرست مدیر کل اطلاعات استان اصفهان، طلاب، روحانیون، خانواده معظم شهدا، مسئولان و اقشار مختلف مردم این شهرستان حضور داشتند.

در پی اقدام موهن نشریه‌ی فرانسوی در توهین به مرجعیت، مقدسات و ارزش‌های دینی و ملّی؛ مردم بصیر و انقلابی شهرستان آران و بیدگل، ضمن اعلام انزجار و خشم شدید از این گونه اقدامات نفرت‌آمیز، دولت فرانسه را مسئول عواقب این اهانت بی‌شرمانه علیه مقدسات مسلمانان جهان دانست.

شرکت‌کنندگان ضمن محکوم کردن اهانت سخیف نشریه فرانسوی به ساحت رهبری معظم انقلاب و مرجعیت شیعه، با سردادن شعارهایی علیه آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل، بر تبعیت و حمایت قاطع خود از رهبر معظم انقلاب تأکید کرده و از دستگاه دیپلماسی خواستند تا به این‌گونه اقدامات دولت فرانسه پاسخ قاطع دهد.

انتهای پیام/محمدرضا رحمتی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
دوشنبه, دی 19, 1401 - 15:17
کد خبر: 8912

https://tavoosebehesht.ir/node/8912

افزودن دیدگاه جدید