حضور فعال کانون فرهنگی هنری امام زمان( عج) شهرستان آران و بیدگل در گردهمایی مدیران و فعالین فرهنگی اجتماعی کاشان

همزمان با میلاد انسیه حورا حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، گردهمایی مدیران و فعالین فرهنگی اجتماعی کاشان شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ در تالار شهر کاشان برگزار شد.

همزمان با میلاد انسیه حورا حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، گردهمایی مدیران و فعالین فرهنگی اجتماعی کاشان شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ در تالار شهر کاشان برگزار شد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت،  در این گردهمایی حاج حسین یکتا سردار سازندگی و خدمت  به عنوان سخنران مراسم با موضوع چالشهاو راهکارهای کاشان حضور داشتند

مرتضی حنایی مدیر مسیول کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) گفت:کانون فرهنگی هنری امام زمان( عج) شهرستان آران و بیدگل با دعوت شهرداری کاشان در این برنامه شرکت داشت و نمایشگاهی برپا کرد. در این نمایشگاه معرفی محصولات کانون ( کتابهای بچه‌های کنار گلزار و بهشت رفتن دیپلم نمی خواهد و نرم افزار عقیق و نشریات و بروشورهای معرفی کانون و ..) به نمایش گذاشته شد همچنین برگزیده کتب حوزه ایثار و شهادت شهرستان آران و بیدگل از مجموعه های فرهنگی همچون رهروان وصال، موسسه فرهنگی پژوهشی سردار شهید حسین صیادیان، گنجینه انقلاب اسلامی شهدا و دفاع مقدس و مجمع رزمندگان ثارالله ، مجموعه کتابهای نویسندگانی همچون آقای حسن کشایی و عباس رییسی بیدگلی در معرض نمایش قرار داده شد.


وی افزود: تمثال مقدس ده شهید کانون فرهنگی هنری امام زمان که از موسسین کانون بوده اند در قالب تابلو عکس در سالن تالار شهر چشم نوازی می کردو  توجه همگان را به خود جلب می‌کرد. در این نمایشگاه  و گردهمایی نویسندگان حوزه ایثار و شهادت شهرستان آقای رییسی و کشایی و مسئول گنجینه انقلاب اسلامی شهدا و دفاع مقدس اقای فرمانیان و جمع دیگری از رزمندگان شرکت داشتند.

مدیر مسئول کانون فرهتگی هنری امام زمان(عج) افزود: از این نمایشگاه سردار حسین یکتا بازدید نمودندو در جریان فعالیت های کانون قرار گرفتند ایشان به مجموعه کانون فرهنگی هنری امام زمان خسته نباشید گفتند و از نویسندگان و فعالین حوزه ایثار و شهادت شهرستان تشکر نمودند . در این نمایشگاه کتاب دفاع قابل دفاع نوشته سرهنگ پاسدار آقای علی محمد قاسم پور از سوی موسسه فرهنگی پژوهشی سردار شهید حسین صیادیان به ایشان اهدا گردید.

شایان ذکر است  امام جمعه محترم شهر و اعضای شورای شهر و فرماندار و شهردار کاشان و فعالین فرهنگی اجتماعی کاشان بازدید نمودند  و از مجموعه فعالان کانون فرهنگی هنری امام زمان( عج) تشکر و قدردانی نمودند . همچنین امام جمعه شهرستان کاشان از نویسنده کتاب  آرامشی برای شهیدان که واکاوی نماز جمعه در وصایای شهیدان ، آقای حسن کشایی بود تقدیر و تشکر نمود


حنایی ادامه داد: دکتر باغ شیخی نایب رئیس مرکز پژوهش های شورای شهر کاشان در حاشيه این نمایشگاه  در جمع فعالین کانون ضمن بیان اجمالی چالش‌های مجموعه های فرهنگی ، راهکارهای پیشنهادی  را ارائه دادند و خاطر نشان کردند که مجموعه کانون فرهنگی هنری امام زمان شهرستان آران و بیدگل از مجموعه های فعال و خودجوش فرهنگی است که فعالیتهایش مورد تقدیر و ستایش است با این وجود باید جهت پیشرفت بیشتر در فعالیت ها و جذب جوانان و نوجوانان از راهکارهای فرهنگی و رسانه ای به روز و کارآمد استفاده کند که البته این مهم مورد نیاز تمام مجموعه های فرهنگی است.

 

انتهای پیام/محمدرضا رحمتی آرانی

 

حضور فعال کانون فرهنگی هنری امام زمان( عج) شهرستان آران و بیدگل در گردهمایی مدیران و فعالین فرهنگی اجتماعی کاشان

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، همزمان با میلاد بانوی انسیه حورا حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، گردهمایی مدیران و فعالین فرهنگی اجتماعی کاشان شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ در تالار شهر کاشان برگزار شد./عکس: محمدحسین خواجه منصوری

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
دوشنبه, دی 26, 1401 - 15:19
کد خبر: 8916

https://tavoosebehesht.ir/node/8916

افزودن دیدگاه جدید