دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل میزبان نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲

با برنامه ریزی های صورت گرفته ، دانشگاه پیام نور آران و بیدگل آماده برگزاری نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ می باشد.

<p>به گزارش خبرنگار <strong>طاووس بهشت</strong> و به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل ، نماینده تام الاختیار دانشگاه پیام نور در برگزاری  آزمون سراسری با اعلام این مطلب افزود : طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان سنجش آزمون سال ۱۴۰۲ در دو نوبت برگزار می شود که نوبت اول آن ۲۹ و ۳۰ دی ماه می باشد.</p>
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت و به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل ، نماینده تام الاختیار دانشگاه پیام نور در برگزاری  آزمون سراسری با اعلام این مطلب افزود : طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان سنجش آزمون سال ۱۴۰۲ در دو نوبت برگزار می شود که نوبت اول آن ۲۹ و ۳۰ دی ماه می باشد.


حمید عالمی گفت : این آزمون طی دو روز و ۴ نوبت برگزار خواهد شد و طی آن ۹۴۳ داوطلب در شهرستان آران و بیدگل به رقابت خواهند پرداخت .
وی گفت : از این تعداد ۵۶۹ نفر زن و ۳۷۴ نفر مرد می باشد که آزمون علوم تجربی با ۴۰۴ نفر بیشترین و هنر با ۳۱ نفر کمترین داوطلب را دارند.


نماینده تام الاختیار دانشگاه پیام نور آران و بیدگل با اعلام اینکه تدابیر لازم برای برگزاری آزمون سراسری پیش بینی شده گفت: آزمون سراسری در ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد و باتوجه به فصل سرما تدابیر لازم برای گرمایش محل برگزاری آزمون در نظر گرفته شده است.


وی گفت : هرچند بیماری کرونا در کشور کاهش پیدا کرده ولیکن به دلیل شیوع بیماری آنفولانزا تدابیر لازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی در این زمینه انجام شده و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.
حمید عالمی افزود : درب حوزه آزمون از ساعت ۷ در آزمون های نوبت صبح و ۱۳:۳۰ در آزمون های نوبت بعدازظهر جهت جلوگیری از ازدحام داوطلبان باز خواهد بود و داوطلبان می توانند در اولین فرصت وارد دانشگاه شده و در حوزه خود مستقر شوند.


وی گفت : باتوجه به قرنطینه بودن حوزه برگزاری آزمون ، فقط داوطلب حق ورود به داخل دانشگاه را خواهد داشت و لذا از خانواده ها درخواست می شود از ورود به دانشگاه خودداری نموده و در این زمینه درخواستی نداشته باشند.
ایشان گفت : باتوجه به اصلاح آسفالت بلوار دانشگاه و تردد خودروها از باند کندگذر جلوی دانشگاه از خانواده ها در خواست می شود از تجمع جلوی درب دانشگاه خودداری نموده و وسایل نقلیه خود را جلوی دانشگاه پارک ننمایند .


نماینده تام الاختیار دانشگاه پیام نور آران و بیدگل به داوطلبان توصیه کرد از آوردن هرگونه وسایل اضافی اعم از موبایل و کیف به محل آزمون خودداری کنند و گفت : داوطلب فقط مجاز خواهد بود مداد ، پاک کن ساده ، مدادتراش ساده ، ماسک ساده ، کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی به همراه داشته باشد .


حمید عالمی ادامه داد : آوردن هرگونه خوراکی و نوشیدنی به داخل حوزه مجاز نبوده و خوراکی مورد نیاز داوطلبان در محل حوزه توسط دانشگاه به ایشان داده خواهد شد.
وی در پایان گفت : به دلیل پلمپ شدن حوزه ها قبل از برگزاری هرآزمون ، از داوطلبان درخواست می شود برای بازدید از محل آزمون به دانشگاه مراجعه نکنند.

انتهای پیام/محمدرضا رحمتی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
چهارشنبه, دی 28, 1401 - 13:59
کد خبر: 8918

https://tavoosebehesht.ir/node/8918

افزودن دیدگاه جدید