باغچه جایی برای رویش

"کتابفروشی باغچه" تنها کتابفروشی تخصصی کودک و نوجوان در شهرمونه که چند ماهیه به مدیریت معلم کتابدوست خانم زکیه صلاحی پور اداره می شود.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛پای حرفهایش که نشستیم بوی دانایی و دانستن را از حرفاهایش می شنیدیم، او معتقد است مادران و پدران آگاه کوکانشان را از نوزادی با کتاب دوست می کنند تا در آینده از بسیاری آسیب ها در امان باشند.
خانم معلم دلسوز می گوید خواندن هرکتاب تجربه یک زندگیه و اگر کتابهایی با موضوعات مختلف در اختیار کودک قرار بگیره ،کودک با کتابی که خود دوست دارد هیجان را تجربه میکند و با آن همدل و علاقه مند به کتابخوانی میشود.
مادر کتاب دوست معتقده هزینه هایی که برای کتاب می کنیم نوعی سرمایه گذاری است و حتی در مواقعی کودک ما با کتاب انس میگیرد و از خرید خیلی از اسباب بازیها و...بی نیاز می شود. او به والدین می گوید برای کودکان کتاب بخوانید و در این راه از بازی و نمایش غافل نشوید.
او به معلمان پیشنهاد میکند که دانش آموزان را با کتاب دوست کنند.
معلم مهربان شهر ما بروزرسانی کتابخانه های مدارس را از عوامل مهم در علاقه مندسازی دانش آموزان به کتاب میدونه.
مدیر کتابفروشی باغچه از مادر و پدران دغدغه مند و فعال در عرصه کتاب و کتابخوانی دعوت میکنه تا به باغچه بیان و از تجاربشون برای کتابخوان کردن کودکان و نوجوانانشون بگن.
"کتابفروشی باغچه" تنها کتابفروشی تخصصی کودک و نوجوان در شهرمونه که چند ماهیه به مدیریت معلم کتابدوست خانم زکیه صلاحی پور در بلوار امام خمینی (ره)، خیابان ولایت 17 گشایش یافته و منتظر نوجوونا و کودکان باهوشه تا گلهای زیبای باغچه دانایی کتاب باشن. راستی! از برنامه های تابستانه باغچه، آتلیه رایگان و تخفیف ۱۵% خرید کتاب تا ۳۱ اردیبهشت جانمونید!

خبرنگار:الهه عمو صادقی

انتهای پیام/محدثه سادات شمسی، فاطمه بی خوابی آرانی

باغچه جایی برای رویش

به گزارش خبرنگار طاوس بهشت؛"کتابفروشی باغچه" تنها کتابفروشی تخصصی کودک و نوجوان در شهرمونه که چند ماهیه به مدیریت معلم کتابدوست خانم زکیه صلاحی پور اداره می شود./عکس:سید مجتبی هنرمند،فاطمه ابراهیم پور

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
چهارشنبه, خرداد 3, 1402 - 15:00
کد خبر: 9313

https://tavoosebehesht.ir/node/9313

افزودن دیدگاه جدید