وقتی یک روحانی فیلم ساز می‌شود

به مناسبت روز دختر کلیپ "لبخند خدا" کاری از گروه هنری فیدرا محتوا در فضای مجازی شهر منتشر شد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛دیروز به مناسبت روز دختر کلیپ "لبخند خدا" کاری از گروه هنری فیدرا محتوا در فضای مجازی شهر منتشر شد.

جدای از نقد محتوایی اثر، چیزی که توجه مرا به خود جلب کرد این بود که در صدر لیست دست‌اندرکاران این اثر، نام یکی از روحانیون جوان و خوشنام شهر خود نمایی می کرد. تهیه کننده کلیپ حجت الاسلام شیخ مهدی رحمتی امام جماعت این روزهای مسجد خاتم الانبیاء (س) محله کوی بهار بود . 

البته سابقه فرهنگی هنری این روحانی فعال به عضویت در کانون فرهنگی هنری امام زمان( عج) عباس آباد و سال ها مدیریت در آن مجموعه پویای فرهنگی هنری شهر بر می‌گردد. مسجد شلوغ و پر از نوجوان کوی بهار  نیز گواه موفقیت او در وظیفه هدایت و راهبری نسل جوان  در این روزهاست. اما اینکه یک  روحانی برای تبیین مسئله حجاب به منبر و‌ خطابه بسنده نکرده و عده ای نوجوان هنرمند و دغدغه مند را حمایت و به خط کرده تا راجع به این موضوع در برهوت بی عملی نهادهای فرهنگی اثری تولید کنند  في نفسه کار قابل تقدیری است.

امروز لازم است تا برای اثرگذاری فرهنگی، هر مسجد شهر یک تیم رسانه ای داشته باشد. بر همه روحانیون نیز فرض است که یا سواد رسانه داشته باشند یا با یک تیم رسانه ای نوجوان  و حرفه ای دم خور باشند . امروز منبرهای مساجد  شهر باید با تلفن های همراه هوشمند نوجوانان ضریب پیدا کنند‌.

 

خبرنگار:تحریریه طاووس بهشت

انتهای پیام/ محمد رضا رحمتی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
یکشنبه, تیر 11, 1402 - 00:21
کد خبر: 9323

https://tavoosebehesht.ir/node/9323

افزودن دیدگاه جدید