دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت وطن میثم عبدالله زاده

خادمیاران‌ و یاوران رضوی کانون انیس‌النفوس در آستانه فرارسیدن دهه پر شکوه کرامت و شب میلاد حضرت کریمه اهل بیت (س) و همچنین روز ملی دختر با خانواده بزرگوار شهید مدافع امنیت وطن شهید میثم عبدالله زاده دیدار و با تقدیم هدایایی از زینب خانم، دختر این شهید بزرگوار تجلیل کردند.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛خادمیاران‌ و یاوران رضوی کانون انیس‌النفوس در آستانه فرارسیدن دهه پر شکوه کرامت و شب میلاد حضرت کریمه اهل بیت (س) و همچنین روز ملی دختر با خانواده بزرگوار شهید مدافع امنیت وطن شهید میثم عبدالله زاده دیدار و با تقدیم هدایایی از زینب خانم، دختر این شهید بزرگوار تجلیل کردند.

در این دیدار ریاست محترم اداره بنیاد شهید شهرستان و همکاران، مدیریت محترم سازمان فنی و حرفه ای شهرستان، کارمندان سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان، کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، مدیریت، معاونت و کارشناسان مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان، خادمیاران‌ و یاوران رضوی این کانون را همراهی و هدایای خود را تقدیم دختر و پسر شهید نمودند.

قرائت زیارت خاصه امام رضا(ع) و سخنان مسئول کانون از برنامه های این دیدار بود. در ادامه، دختر شهید بزرگوار با قرائت اشعاری با موضوع دختر شهید چشم های حاضران را بارانی و لحظات زیبای معنوی را برای جمع رقم زد.

شهید میثم عبدالله زاده آرانی در غروب غمگین ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ در حین بازگشت از مأموریت در جاده خاش استان سیستان و بلوچستان توسط عمال تکفیر و استکبار به همراه ۲۶ نفر از همرزمانش به شهادت رسید و کوله بار مسئولیت دفاع از کیان این کشور و نظام جمهوری اسلامی را به دوش مردان و زنان این مرز و بوم گذاشت.

 

انتهای پیام/محدثه سادات شمسی،محمد رضا رحمتی آرانی

دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت وطن میثم عبدالله زاده

بهگزارش خبرنگار طاووس بهشت؛خادمیاران‌ و یاوران رضوی کانون انیس‌النفوس در آستانه فرارسیدن دهه پر شکوه کرامت و شب میلاد حضرت کریمه اهل بیت (س) و همچنین روز ملی دختر با خانواده بزرگوار شهید مدافع امنیت وطن شهید میثم عبدالله زاده دیدار و با تقدیم هدایایی از زینب خانم، دختر این شهید بزرگوار تجلیل کردند./عکس:روابط عمومی خادمیاران رضوی

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
چهارشنبه, خرداد 3, 1402 - 16:31
کد خبر: 9326

https://tavoosebehesht.ir/node/9326

افزودن دیدگاه جدید