کانون پویا

دورهمی و گردهمایی نوروزی خانواده بزرگ کانون امام زمان (عج) عباس آباد شهرستان آران و بیدگل در حسینیه رضویه این شهرستان برگزار گردید.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛  دورهمی و گردهمایی نوروزی خانواده بزرگ کانون امام زمان (عج) روز گذشته با حضور پر شور خانوادگی اعضای کانون فرهنگی،هنری امام زمان(عج) عباس آباد شهرستان آران و بیدگل در حسینیه رضویه این شهرستان برگزار گردید. این گردهمایی که سابقه ای بیش از ۲۰ سال دارد هر ساله در ایام نوروز و بصورت خانوادگی برگزار میشود.

در این مراسم که با اجرای هنرمندانه آقای مجید نظیمی آرانی صورت گرفت،از اعضای جوان و نوجوان فعال طی سال گذشته تقدیر شد.

 همچنین سومین دوره انتخابات هیات امنای این کانون طی این برنامه برگزار شد که با آرای اعضای کانون، اعضای هیات امنا برای دو سال آتی تعیین شدند.

 این برنامه باشکوه با برپایی نماز جماعت و ضیافت افطاری به کار خود پایان داد.

 لازم بذکر است کانون فرهنگی هنری مسجد امام زمان (عج) از کانونهای فعال و برتر کشوری با بیش از ۴۰ سال سابقه در کارهای فرهنگی و هنری می باشد و نمایش هایی همچون بانوی بی نشان، حبیب حرم و جنگ شادی از کارهای هنری ارزشمند و ماندگار این مجموعه می باشد.

خبرنگار :الهه عموصادقی

 انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - محمد رضا رحمتی آرانی

کانون پویا

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ دورهمی و گردهمایی نوروزی خانواده بزرگ کانون امام زمان (عج) روز گذشته با حضور پر شور خانوادگی اعضای کانون فرهنگی،هنری امام زمان(عج) عباس آباد شهرستان آران و بیدگل در حسینیه رضویه این شهرستان برگزار گردید. /عکس: طاووس بهشت

افزودن دیدگاه جدید

تاریخ آخرین تغییر
شنبه, فروردین 11, 1403 - 17:49
کد خبر: 9873

https://tavoosebehesht.ir/node/9873

افزودن دیدگاه جدید