آمار

شما اینجا هستید

ویژه‌نامه اینترنتی «ایرانی، ایرانی بخر»

گفتمان‌سازی، تبیین و اطلاع‌رسانی مباحث مرتبط با اقتصاد مقاومتی در جهت تحلیل شرایط اقتصادی کشور برای مردم و تلاش جهت اصلاح ساختار نادرست و دست‌یابی به اقتصاد پویا و توسعه‌نگر از اصلی ترین و مهمترین وظایف رسانه های داخلی می باشد .

خرید کالای ایرانی

طاووس بهشت: اقتصاد مقاومتی به مثابه‌ی دکترین کشور برای مواجهه با تحریم‌ها و پیشرفت در شرایط فعلی است که چندسال است که توسط رهبرمعظم انقلاب (دام ظله) مطرح شده است. مردمی کردن اقتصاد، کاهش وابستگی به نفت، مدیریت مصرف، استفاده‌ی حداکثری از زمان، منابع و امکانات، حرکت بر اساس برنامه، وحدت و همبستگی، حمایت از تولید ملی و مدیریت منابع ارزی را می‌توان مهمترین استراتژی این مفهوم نوظهور در اقتصاد دانست.

در این میان گفتمان‌سازی، تبیین و اطلاع‌رسانی مباحث مرتبط با اقتصاد مقاومتی در جهت تحلیل شرایط اقتصادی کشور برای مردم و تلاش جهت اصلاح ساختار نادرست و دست‌یابی به اقتصاد پویا و توسعه‌نگر از اصلی ترین و مهمترین وظایف رسانه های داخلی می باشد .

بر همین اساس پایگاه خبری 598 ویژه‌نامه ای اینترنتی با نام «ایرانی، ایرانی بخر» را در موضوعات مختلف از جمله اقتصاد مقاومتی و سیاست خارجی، اشتغال، تورم ، اهمیت به کالای ایرانی ، لزوم افزایش کیفیت کالاهای ایرانی و ... و تبدیل آن به یک مطالبه عمومی ، منتشر نموده است علاقه مندان جهت استفاده از این ویژه نامه می توانند از طریق این آدرس اقدام نمایند.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید