آمار

شما اینجا هستید

پروژه نفوذ كليد خورده است

نفوذ پدیده‌ای همه‌جانبه است که می‌تواند تا درون خانه‌ها و افکار رخنه کند و به فتنه‌ای خطرناک تر از فتنه‌های قبل تبدیل شود. در مقابل این رخداد خطرناک، تنها راهِ بیمه شدن، تبعیت محض از فرامین ولایت فقیه و اجرای آن در بُعد عمل است. چرا که تنها کسی که به خوبی حربه دشمن را می‌شناسد و در عین حال راه و نوش دارو را می‌شناسد اوست.

محمدرسول نجاتی/ کارشناس سیاسی 

 

 

 

 

 

از مهم ترین رخدادهای تاریخ انقلاب اسلامی که هر سال توسط مردم ایران به خصوص دانشجویان و دانش آموزان گرامی داشته می‌شود، یوم الله ۱۳ آبان است. در روزشمار رخدادهای انقلاب اسلامی روزهای زیادی است که بهانه‌ای می‌شود برای اینکه اهداف و آرمان‌های و نیز رنج‌هایی را که برای تحقق انقلاب اسلامی کشیده شده است، مورد غفلت قرار نگیرد. اما ۱۳ آبان و حوادث مربوط به آن از اهمیت خاصی برخوردار است.
دانشجوی استکبارشناس
انقلاب اسلامی حرکتی است ضد استبداد و ضد استکبار. مبارزات و پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ ماهیت ضد استکباری و ضد استبدادی آن را آشکار کرده بود و این به خوبی در شعار‌های مردم مشخص بود. اما حرکت دانشجویان در این مسیر بسیار شاخص بود، دانشجویان و دانش آموزان انقلابی از همان ابتدا به خوبی این مسئله را فهمیده بودند که استبداد نظام پهلوی بدون حمایت و پشتیبانی استکبار جهانی (بخوانید ایالات متحده آمریکا) توانی برای ماندن نخواهد داشت، لذا در سال آخر حکومت پهلوی تظاهرات آنان علیه شاه و آمریکا به خاک و خون کشیده می‌شود.
دانشجوی استکبار ستیز
پیروزی انقلاب اسلامی ثمره‌ای شیرین برای مبارزات سخت و تحمل رنج‌ها بود، اما کار هنوز تمام نشده بود. انقلاب اسلامی توانسته بود استبداد را سرنگون کند و آزادی را به ارمغان بیارود، اما حوادث و بحران‌های پس از انقلاب دانشجویان انقلابی را به این سمت برد که هنوز استکبار که حامی رژیم سابق بوده، دست از خباثت‌های خود بر نداشته و برای براندازی و عقیم کردن انقلاب اسلامی در تلاش است و کانون اصلی و مقر هدایت آن در سفارت ایالات متحده آمریکاست.
چیزی که بعد‌ها در اسناد و مدارک به دست آمده از سفارت آمریکا به اثبات رسید و نشان دهنده طرح‌ها و نقشه‌های آمریکا برای دخالت و توطئه علیه انقلاب اسلامی بود.
آمریکا هنوز شیطان بزرگ است
امروز در سالگرد حرکت انقلابی دانشجویان پیرو خط امام(ره)، که اکنون بسیاری از آن‌ها در گلزار شهدا آرمیده اند، هنوز آمریکا همان آمریکاست، فقط تاکتیک عوض شده است. هر چند مقامات آمریکا در اظهار نظرها می‌گویند که به دنبال براندازی نظام اسلامی نیستند اما در عمل و با اقدامات خود نشان می‌دهند که هنوز به دنبال براندازی هستند و در این راه از همه توان و ابزار‌های خود استفاده می‌کنند. توطئه‌ها، کودتا، تحمیل جنگ، اسقاط هواپیمای مسافربری، تحریم‌ها، فتنه۸۸ و حمایت از تروریسم علیه ایران و… تنها بخشی از اقدامات خباثت‌آمیز شیطان بزرگ علیه این مردم است.
آمریکای جنایتکار این بار با سلاحی دیگر وارد میدان شده است؛ سلاحی که برای مردم ما ناآشنا نیست. مردم ایران با بصیرتی هوشمندانه و با حضور دیدبانی هوشمند و بیدار، نقشه‌ها و طرح‌های امریکا را رصد و نقش برآب می‌کند.
سلاح نفوذ
دشمن زبون که از همه اقدامات قبلی نتیجه‌ای نگرفته است، این بار به زعم خود از در مذاکره و تعامل وارد شده است و هدفی ندارد جز ایجاد اشتباه و خلل در محاسبات مسئولان نظام جمهوری اسلامی. دشمن اکنون می‌بیند با چنگ و دندان نشان دادن به جایی نمی رسد با لبخند و فریب وارد شده است.
این روزها مهم ترین مفهوم در روند خباثت‌های شیطان بزرگ علیه ملت ایران پروژه «نفوذ» است. نفوذ در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و… در دستور کار آمریکا قرار گرفته است.
نفوذ حقیقتی نه چندان پنهان است که این روزها بسیاری از مردم ما به خوبی آن را حس می‌کنند و رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان خود بارها و بارها در مورد آن هشدار و تذکر داده‌اند. مقابله با نفوذ نیاز مند هوشمندی و دقت در ابعاد مختلف است و بر مسئولین و آحاد مردم واجب است که در تعاملات و زندگی خود به این مسأله توجه داشته باشند.
نفوذ، پدیده‌ای فراگیر
نفوذ پدیده‌ای همه‌جانبه است که می‌تواند تا درون خانه‌ها و افکار رخنه کند و به فتنه‌ای خطرناک تر از فتنه‌های قبل تبدیل شود. در مقابل این رخداد خطرناک، تنها راهِ بیمه شدن، تبعیت محض از فرامین ولایت فقیه و اجرای آن در بُعد عمل است. چرا که تنها کسی که به خوبی حربه دشمن را می‌شناسد و در عین حال راه و نوش دارو را می‌شناسد اوست.
بصیرتی که رهبر انقلاب همواره در دیدارهای گوناگون با اقشار مختلف مردم به آن اشاره می‌کنند، در درجه‌ی اول مشتمل بر ولایت‌پذیری است و سایر شئونات آن، مبتنی بر این اصل است. بنابراین باید برای در امان ماندن از آثار نفوذ ولایت‌مدار بود و بر اساس فرامین هشیارانه و مدبرانه‌ی ولی فقیه حرکت کرد.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید