آمار

شما اینجا هستید

برگزاري مراسم مناجات شعباينه در مسجد امام زمان (عج)

همزمان با شب های پایانی ماه شعبان، مناجات شعبانیه به همت کانون فرهنگی هنری مسجد امام زمان(عج) عباس آباد برگزار می شود.

مدیر مسؤول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) عباس آباد آران و بیدگل گفت: همزمان با شب های پایانی ماه شعبان، مناجات شعبانیه به همت کانون فرهنگی هنری مسجد امام زمان(عج) عباس آباد برگزار می شود.

حجت الاسلام مهدی رحمتی افزود: مناجات شعبانیه یکی از دعاها و گنجینه‌های معرفتی ارزشمند مکتب اهل بیت علیهم السلام است که دارای محتوای والا و مضامین معرفتی عمیق است.

وی تصریح کرد: این مناجات نمونه کاملى از شیوه درخواست انسان مؤمن از خداوند و ارتباط معنوی و عرفانی بندگان صالح خدا با معبود و محبوب خود است، بنابر این در راستای بهره‌مندی از این ظرفیت عظیم کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) تمهید لازم را برای برگزاری این مراسم در نظر گرفته شده است.

رحمتی خاطر نشان کرد: این مراسم از اول اردیبهشت مصادف با ۲۵ شعبان المعظم به مدت ۴ شب از ساعت ۲۱ با مناجات خوانی مداحان اهل بیت(ع) در مسجد امام زمان(عج) برگزار می شود.

 

وی با تاکید بر لزوم فراهم کردن زمینه برای بهره مندی مردم از فضیلت‌های ماه شعبان گفت: در این ماه باید به روزها، فضیلت‌ها و اعمال توجه شود و مناجات شعبانیه یکی از پرفضیلت ترین دعاهای این ماه است که باید  در مساجد احیا شود.

یادآور می شود؛ کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) شهرستان آران و بیدگل یکی از کانون های برتر استان اصفهان است که فعالیت های متنوع فرهنگی و مذهبی را در طول سال سیاست گذاری و اجرا می کند.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید