آمار

شما اینجا هستید

مراسم اختتامیه سومین جشنواره نماهنگ های انقلابی "ققنوس" برگزار گردید.

مراسم اختتامیه سومین جشنواره نماهنگ های انقلابی ققنوس پنجشنبه چهاردهم دی ماه 96 در سالن اجتماعات مسجد امام زمان (عج) عباس آباد برگزار شد.

اختتامیه سومین دوره جشنواره نماهنگ های انقلابی ققنوس

سومین جشنواره نماهنگ‌های انقلابی «ققنوس» برگزیدگان خود را شناخت.

آیین اختتامیه این رویداد فرهنگی شامگاه پنج شنبه چهاردهم دی ماه در آران و بیدگل برگزار شد و نفرات برتر به انتخاب هیات داوران جشنواره معرفی شدند.
هم‌زمان با دهه بصیرت و یوم الله نهم دی سومین دوره جشنواره نماهنگ‌های انقلابی ققنوس در سالن اجتماعات مسجد امام زمان(عج) آران و بیدگل به کار خود پایان داد.
دبیر جشنواره ققنوس در حاشیه این مراسم با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری در جبهه‌ی انقلاب اسلامی عنوان کرد: هدف این جشنواره حمایت از نیروهای جوان انقلابی و گردآوری آثار هنرمندانی است که دغدغه انقلاب اسلامی آنان را به خلق آثار هنری ترغیب می‌کند.
حجت الاسلام مهدی رحمتی با تاکید بر لزوم ورود نیروهای متخصص و متعهد انقلابی به عرصه‌ی فضای مجازی و رسانه‌ای تصریح کرد: جشنواره نماهنگ‌های انقلابی ققنوس تلاش می‌کند با پرداختن به موضوعات و نیازهای روز انقلاب راه ورود نیروهای بااستعداد و انقلابی را برای شناسایی و به کارگیری توانایی‌های خود هموار کند.وی به استقبال قابل توجه از این دوره جشنواره اشاره کرد و گفت:  از میان آثار دریافتی در قالب موضوعات فراخوان شده به دبیرخانه جشنواره از شهرهای مختلف کشور ۳1 اثر به بخش نهایی راه یافتند که پس از داوری آثار سه اثر برگزیده معرفی شدند.
 میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از دیگر سخنرانان این مراسم بود. ایشان ضمن تمجید از انجام فعالیت های هنری بر محور مسجد لزوم توجه به تولید آثار هنری با استفاده از ظرفیت ها و سرمایه های بومی شهرستان را یاد آور شد.ایشان ضمن تاکید بر  موضوع آموزش در عرصه هنر انقلابی خواستار مشارکت دسته جمعی  مراکز و نهادهای فرهنگی در حمایت از برگزاری چنین جشنواره هایی شد.

هیات محترم داوران سومین جشنواره:
لوح تقدیر ، تندیس جشنواره و هدیه نقدی را به عنوان « اثر برگزیده» به  ترتیب به نماهنگ « موسم رهایی » کاری از گروه سرود ولایت یزد به سرپرستی اقای ابوالفضل کرمانی نسب ، نماهنگ « علیرضا ببر » کاری از سید مرتصی میرحسینی ، و نماهنگ « پایداری » کاری از مجتبی فایض اهدا کرد .

همچنین هیات محترم داوران ، لوح تقدیر ، تندیس جشنواره و سکه طلا را به عنوان « اثر شایسته تقدیر » به نماهنگ « انقلاب» کاری از محمد جواد گلچین و نماهنگ « جهادی برای یک انتظار » کاری از محمد رسول نجاتی اهدا کرد.

 
ضمنا هیات محترم داوران به پاس تقدیر از شرکت کنند گان این دوره ،

لوح تقدیر و سکه طلا را به نماهنگ های « سواران امواج » اثر مشترک سجاد صادقی و حمزه نجاتی ، نماهنگ « وعده صادق » اثر مرتضی حنایی » ، نماهنگ « ایران » اثر محسن قامتی ، نماهنگ « شهدای مدافع حرم »اثرمشترک سرکار خانم زینب علیزاده و سید مهدی غفوری ،نماهنگ « شهید تورجی زاده » اثر سرکار خانم فاطمه پهلوانزاده ، نماهنگ « انتقام سخت » اثر محمد صادق دهقانی و نماهنگ « چنگ دل » ارسالی از طرف اقای محمد متین اشتیاقی اهدا کرد.

اکران نماهنگ‌های برگزیده و تجلیل از نفرات برتر از برنامه‎های آیین اختتامیه سومین جشنواره نماهنگ‌های انقلابی ققنوس بود.
جشنواره نماهنگ های انقلابی ققنوس هر ساله در آستانه نه دی در شهرستان آران و بیدگل برگزار میشود .

تصاویر: https://www.tavoosebehesht.ir/gallery/3498

انتهای پیام/

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید