آمار

شما اینجا هستید

برگزاری مراسم توجیهی طرح مادران آسمانی

در روز مادر، مادران شهدا را فراموش نکنیم...

طرح مادران آسمانی چیست؟

 

طرح بین المللی«مادران آسمانی» که از سال 1389 از شرق تهران آغاز و سپس در کل کشور و هم اکنون در تعدادی از کشورهای محور مقاومت به اجرا در آمده است تا کنون هر ساله در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری پیرامون زنده نگه داشتن یاد شهدا، در ایام ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر تمهیدات لازم را برای بسیج جوانان مومن و انقلابی جهت دیدار با مادران شهدا و تقدیم هدیه روز مادر به این مادران به نیابت از فرزندان شهیدشان ایجاد نموده است.

طی سالیان گذشته و با همکاری شایسته حضرت عالی و سایر دست‌اندرکاران سازمان صداوسیما هزاران نفر از مادران آسمانی با کمک‌های مردمی و حضور هنرمندان، ورزشکاران، اصحاب رسانه و سایر شخصیت‌های لشکری و کشوری در این روز عزیز مورد تقدیر قرار گرفته و با نظر لطف و عنایات خاصه حضرت زهرا (س) از دوسال گذشته نیز طرح علاوه بر ایران در کشورهای عراق و لبنان نیز به اجرا گذاشته شد.

طرح مادران آسمانی در شرایطی نهمین دوره خود را پیش رو دارد که برنامه‌ریزی‌ها برای دیدار 30.000 مادر شهید در بازه زمانی 14 تا 18 اسفندماه سال جاری در کل کشور و سایر کشورهای محور مقاومت در حال انجام است. در همین راستا گل، هدایا و الواح یادبودی برای این عزیزان پیش بینی شده که انشاالله طی این دوره از طرح به دست این مادران بزرگوار خواهد رسید.

این طرح امسال برای اولین بار در سراسر شهرستان آران و بیدگل در روز 18 اسفند ماه 1396 مصادف با روز مادر با همکاری دانش اموزان بسیجی به اجرا در خواهد آمد.

تصاویر بیشتر:
https://www.tavoosebehesht.ir/gallery/3512

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید