آمار

شما اینجا هستید

افتتاح 9 پروژه شورایاری محله عباس آباد آران و بیدگل

 9 پروژه شورایاری محله عباس آباد آران و بیدگل جمعه 12 مردادماه در پارک احمدآباد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، عصر روز جمعه با حضور مردم، مسئولین و خانواده معظم شهدا، از9 پروژه حوزه ورزش و سلامت، مبلمان شهری، زیرساختی، بهداشت و محیط زیست، در محله عباس آباد رونمایی شد.
به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران و پرچم های الوان در ورودی خیابان عباس آباد ، رونمایی از بانک اطلاعاتی محله و انتشار نتایج سرشماری محله عباس آباد، افتتاح دفتر شورایاری و مدیریت محله، انتشار نشریه تمام رنگی شورایاری، افتتاح دفتر بیمه اختصاصی محله عباس آباد، راه اندازی ایستگاه پدال دوچرخه خانوادگی وبهرهبرداری از دو دستگاه دوچرخه خانوادگی، راه اندازی ایستگاه سلامت ، رنگ آمیزی و نقاشی سطل زباله های محله عباس آباد، و رونمایی از آکواریوم ماهی پارک احمدآباد از پروژه هایی بود که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل، معاونت فرمانداری آران و بیدگل و سایر مسئولین شهرستان افتتاح گردید.

در این مراسم که قشر زیادی از مردم محله عباس آباد نیز حضور داشتند مهندس اکرمیان رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل و دکتر علی اکبر قندانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با اشاره به جایگاه شورایاری و مدیریت محله عباس آباد از ابتکار محله عباس آباد در راه اندازی این نهاد مردمی تشکر و قدردانی نمودند.
 مدیر محله عباس آباد نیزضمن تشریح اولین سری از پروژه های عباس آباد 1406 اظهار داشت : در به ثمر رسیدن این پروژه ها بیش از 100 نفر از شورایاران نقش داشتند و از نقش حمایتی دکتر رمضانی شهردارآران و بیدگل ، مهندس سرکاری مدیر ناحیه 1 قدردانی نمود.
نعمت الله قبایی افزود: در پروژه عباس آباد 1406 در مدت 10 سال باید نزدیک به 200 طرح به بهره برداری برسد و ما تمام این طرحها را آماده اجرا داریم که انشالله با اختصاص عوارض محله، آنها را تحقق خواهیم بخشید و امروز شاهد به ثمر رسیدن سری اول این پروژه های محلی بودیم.
وی ابراز امیدوراری کرد بزودی شاهد تغییر و تحولات زیادی در محله عباس آباد خواهیم بود.
یادآور می شود: محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، به عنوان اولین و تنها محله ای است که پروژه شورایاری و مدیریت محله را در سطح استان اصفهان اجرا نموده است.

 

برای تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/14

 

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید