آمار

شما اینجا هستید

نشست مطبوعاتی دکتر ساداتی نژاد با خبرنگاران

نشست مطبوعاتی دکتر ساداتی نژاد نماینده محترم مردم شریف شهرستان های کاشان و آران وبیدگل در مجلس شورای اسلامی با خبرنگاران پنجشنبه در دفتر نماینده مردم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ نشست مطبوعاتی دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به مناسبت روز خبرنگار برگزار گردید.

 

 در ابتدای این جلسه نماینده محترم مردم ضمن تبریک این روز و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عرصه رسانه، به بیان اهمیت رسانه در عصر حاضر پرداخت و گفت: رسانه مهمترین ابزار اسکتبار جهانی که با استفاده از آن بر جهان حکمرانی می کند. ایشان از رسانه بعنوان نبض جامعه یاد کرد که در بیداری جامعه نقش موثری دارد. ایشان علاوه بر تاکید بر اهمیت رسانه افزود: رسانه باید حق و دقیق و درست بگوید. خبرنگار باید مرز نقد و تخریب را بخوبی تشخیص دهد.

 

ایشان در ادامه با توجه به جنگ اقتصادی در حال حاضر یکی از رسالت های اصحاب رسانه، پرداختن به وضعیت اقتصادی و معیشت و فشارهای اقتصادی موجود دانست.
شورای ترکیبی وحدت ،شرکت فولاد و ظرفیت سازی آن، ظرفیت های اقتصادی کویر مرنجاب، اهمیت موضوع گردشگری در آران و بیدگل، افزایش نماینده، مشکلات شهرک های صنعتی، پیشنهاد تشکیل خانه اصحاب رسانه، اهمیت مقوله فرهنگ و بحث کنار گذر شهرستان آران و بیدگل از مسایل مهم دیگری بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.

انتهای پیام/12-14

 

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید