آمار

شما اینجا هستید

برپایی دومین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در شهرستان آران و بیدگل

دومین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی با هدف ترویج فرهنگ پوشاک اسلامی با حضور معاون فرماندار – رؤسای ادارات و جمعی از هنرمندان طراحی لباس در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، میثم نمکی گفت :  این نمایشگاه از آثار فارغ‌التحصیلان رشته‌های هنر، طراحی پارچه، طراحی دوخت برپا شده با بیش از 50 نوع طرح و مد لباس ایرانی اسلامی تشکیل شده است . اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه علمی کاربردی ، با همکاری فرمانداری، شهرداری، فنی حرفه ای ، اتاق اصناف ، آموزشکده فنی و حرفه ای دختران فَدَککاشان ، سرای حجاب و آموزشگاه طراحان لباس مادر ،  در برپایی این نمایشگاه مشارکت دارند.
نمکی گفت: برای علاقه مندان به این هنر کارگاههای آموزشی به صورت رایگان در محل نمایشگاه با حضور اساتید برجسته در نظر گرفته شده است.
در این کارگاهها عناوینی چون
آموزش الگوسازی دامن مجلسی/ آموزش الگوی مانتو / آموزش مانتو ساب تراکشن / آموزش مرصع دوزی / آموزش نقاشی روی پارچه / آموزش اُریگامی روی لباس / آموزش سرویس و نگهداری ماشین آلات دوخت/ آموزش روبان دوزی/ آموزش الگو و دوخت شلوار بدون پرو / پیش بینی شده است .
گفتنی است این نمایشگاه از 21تا 28 مرداد ماه دایر خواهد بود.علاقه مندان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه از ساعت 18 الی 21 در محل دانشگاه علمی کاربردی حضور پیدا کنند.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

پایان پیام/14-12

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید