آمار

شما اینجا هستید

خدمت رسانی موکب امامزادگان شهرستان آران و بیدگل روزانه به بیش از 6000زائر

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت:

موکب امامزادگان آران و بیدگل روزانه به بیش از 6000 نفر زائر اربعین حسینی خدمت رسانی می کنند.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ مهدی حافظیان گفت: آستان مقدس 5 امامزاده عظیم الشان با برپایی موکب هایی در مسیر نجف به  کربلا در طول روز به بیش از 6000 نفر خدمات رسانی می کنند.

وی افزود: آستان مقدس امامزادگان شهرستان آران و بیدگل در راستای پذیرایی از زائران اباعبدالله الحسین(ع) و همچنین برگزاری هرچه باشکوه تر همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی و همچنین جذب گردشگران مذهبی و ترویج و نشر معارف اهل بیت(ع) موکب هایی را در مسیر نجف به کربلا برپا کرده اند.

حافظیان بیان داشت: در موکب امامزادگان شهرستان آران و بیدگل در عراق برای پذیرایی از زائران امام حسین روزانه امکان اسکان 2000 نفر به همراه توزیع بیش از 6000 پرس غذای گرم در این موکب ها انجام می شود.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل خاطر نشان شد: در موکب آستان مقدس امامزاده هلال بن علی(ع) پرستاران و پزشکان نیز به صورت داوطلبانه حضور دارند و به زائران امام حسین علیه السلام خدمات پزشکی ارائه می کنند و غرفه نانوایی نیز در این موکب جهت پخت نان داغ و توزیع بین زائران برپا شده که در این نانوایی در طول روز بیش از 2000 قرص نان پخت و بین افراد توزیع می شود.

 

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید