آمار

شما اینجا هستید

بازدید مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد از مسجد و کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستان آران و بیدگل

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد از مسجد و کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستا آران و بیدگل بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، حجت الاسلام مصطفی گرجی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد در سفری یک روزه از مسجد و کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستان آران و بیدگل بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد در دیدار با هیئت امنای مسجد امام زمان (عج) عباس آباد و مدیر و اعضای کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) گفت: مسجد خاستگاه بزرگی برای اداره جامعه امروز است که می توان بسیاری از مشکلات و دغدغه های جامعه را در آن حل کرد.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد خاطرنشان کرد: کانون های مساجد پس از ربع قرن تلاش فرهنگی هنری در کنار مساجد در شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان سازمان مردم نهاد تصویب شدند و بیانیه مأموریت آنها نیز در حوزه کودک، نوجوان و خانواده با رویکرد جذب قشر خاکستری است.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد تصریح کرد: کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) آران و بیدگل دارای پتانسیل و ظرفیت بالای فرهنگی،هنری، اجتماعی، رسانه ای است، که میتوان به عنوان یکی از خاص ترین و برترین کانون های مساجد کل کشور از آن یاد کرد.

 

 

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/12-14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید