آمار

شما اینجا هستید

بیانیه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام رضا (ع) به مناسبت هفته بسیج

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام رضا (ع)- حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین (ع) ضمن گرامیداشت هفته بسیج بیانیه ای صادر کرد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام رضا (علیه السلام) - حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین (علیه السلام) ضمن گرامیداشت هفته بسیج در بیانیه ای اعلام داشت:

بسم الله الرحمن الرحیم
پنجم آذر ماه یکی از درخشان‌ترین برگ‌های کتاب انقلاب اسلامی و یادآور صدور فرمان تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین و ارتش بیست میلیونی در مقطع حساس و سرنوشت‌سازی است که نهال نوپای انقلاب اسلامی تازه پا گرفته بود.
بدون تردید دوراندیشی، هوشیاری و درایت بی‌نظیر حضرت امام خمینی(ره) در تأسیس آن نهاد مقدس و هدایت و تدابیر روشنگرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) اساسی‌ترین عامل خنثی‌سازی توطئه‌ها در مقابل انقلاب اسلامی بوده و حوادث سال‌های بعد، گواهی روشن بر درستی این تصمیم بوده است.
بسیج میعادگاه همه اقشار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان‌ها و اهداف آن تا تشکیل تمدن نوین اسلامی است و امروز که نظام مقدس‌مان هدف تهاجم اقتصادی استکبار جهانی قرار گرفته بیش از هر زمان دیگری نیازمند تقویت و نهادینه‌سازی فرهنگ بسیجی بوده و برای حفظ و استمرار فرهنگ و تفکر بسیج، باید ابعاد و ویژگی‌های این پدیده مبارک بازشناسی و معنا شود.

نوای دل نشین تفکر بسیجی که هم اینک در جغرافیای منطقه طنین‌انداز شده و راهبرد دشمنان اسلام ناب محمدی(ص) را با شکست‌های زنجیره‌ای رو برو کرده، شاداب‌تر و با صلابت‌تر از گذشته روح و جان ملت‌های انقلابی و حق‌طلب را نوازش داده و آنان را در میدان‌های ستیز با استکبار وقدرت‌های سلطه‌گر مصمم‌تر و عازم‌تر ساخته است.
اینجانب تقارن میلاد پیامبر نور و رحمت (صلوات الله علیه) و فرزندش امام جعفر صادق (علیه السلام) با هفته بسیج را به فال نیک گرفته و بیعتی دوباره میکنیم با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و اعلام میداریم ما بسیجیان تا پای جان از این آرمان ها دفاع خواهیم کرد.
تقی رحمتی
فرمانده پایگاه مقاومت  بسیج امام رضا (علیه السلام)
5 آذرماه 1397
    
    انتهای پیام/14
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

    

 

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید