آمار

شما اینجا هستید

"بانوی بی نشان" نمایشی است برآمده از احساس درون و غیرقابل وصف

نشست صمیمانه عوامل برگزاری نمایش آیینی بانوی بی نشان با امام جمعه شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ شب گذشته نشست صمیمانه عوامل برگزاری نمایش بزرگ آیینی بانوی بی نشان با امام جمعه شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید.
آیه الله موسوی ضمن تشکر و خسته نباشید به تمامی عوامل و دست اندرکاران برگزاری این نمایش بزرگ آیینی گفت: نمایش بزرگ آیینی بانوی بی نشان نمایشی برآمده از احساس درون و غیرقابل وصف است و عشق به کار آیینی عامل گردآمدن این گروه است .

 وی مسجد محور بودن، حضور جوانان و نوجوانان در مسجد، سایت فعال، پیشگامی در کارهای عمرانی، استفاده از سلایق مختلف، حضور روحانیت، همبستگی، پیگیری و پشتکار را از نشانه های برجسته کانون امام زمان (عج) عباس آباد دانسته و به حفظ و تقویت این ویژگی ها تاکید کرد.
امام جمعه شهرستان بر لزوم استمرار فعالیت هنری-آیینی اشاره کرد و گفت: این نمایش حقیقت مهمترین نقطه تاریخ که قضیه پیچیده ای در آن رخ داد را بطرز هنرمندانه ای بیان می کند، حقیقتی که هنوز نیز مغفول مانده است.

وی هنر و علم را مهمترین عامل در دنیای امروز جهت مبارزه با فرهنگ مبتذل غربی دانست و افزود: هنر و علم و به تبع آن هنرمند و عالم مظلوم مانده اند و جامعه علمی و هنری باید با اتکا برخود به راه خود ادامه دهند.

همچنین طی این دیدار حجج اسلام شیخ عبدالله عباسی، شیخ مهدی رحمتی ناظرین کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج)، جواد رحمتی مسئول هیئت امنای مسجد امام زمان (عج) و امیر بستان پیرا مدیر مسیول کانون گزارشی از فعالیت های گسترده فرهنگی هنری کانون امام زمان (عج) و عملکرد نمایش آیینی بانوی بی نشان ارائه کردند. همچنین در ادامه علی اصغر پارسافرد کارگردان نمایش بزرگ آیینی بانوی بی نشان به بیان گزارشی از جزییات تمارین حرفه ای و فنی بازیگران پرداخت.

 

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/14

 

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید