آمار

شما اینجا هستید

مستند«اولین خط» تولید شد

مستند داستانی «اولین خط» در شهرستان آران و بیدگل تولید شد.

اولین خط

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، محمدرضا رحمتی مدیر تولید مستند داستانی «اولین خط» درباره این مستند گفت: در بین همه گروه‌ها، هیچ قشری به اندازه کادر درمان بیمارستان‌ها در صف مقدم مبارزه با بیماری کرونا قرار ندارند. امروز مدافعان سلامت، به نوع دیگری از قرنطینه در بیمارستان تن داده‌اند و رنج دوری از خانواده و عزیزان خود را پذیرفته‌اند و از هرگونه تماس فیزیکی و حضوری با خانواده خود محرومند تا دوران بحرانی این بیماری  تمام شود. در کنار کادر درمان گروههای جهادی و مردمی نیز خالصانه خود را موظف میدانند که به هر طریق ممکن در حفظ و افزایش سلامت جامعه بکوشند و سلامت و شادابی را برای جامعه به ارمغان آورند و به این طریق یاریگر کادر درمان و حافظان سلامت باشند و قدری از بار سنگین مسئولیت آنان بکاهند.

رحمتی درباره ایده اصلی اثر چنین توضیح داد: مشاهده تلاش های خالصانه گروه های جهادی، ما را به فکر تولید اثری با این مضمون رساند. مستند داستانی اولین خط به روایت حرکات خالصانه گروه های جهادی و مردمی می‌پردازد و با فرمی مستند، تصویربرداری و کارگردانی شده است که به بیان بهتر موضوع کمک کرده است.
رحمتی در ادامه گفت: مستند داستانی اولین خط  قدردانی کوچکی است از گروه های جهادی ، اعم گروه های مردمی، بسیج، هیات و مساجد و..که این روزها بدون هیچ چشم داشتی در حال خدمت رسانی به مردم می باشند. به گفته وی کار فیلمبرداری این اثر طی چند روز و بطور تقریبی 10 ساعت کار انجام گرفت.

اولین خط به کارگردانی مهدی دشتبان زاده ، مدیر تولیدی محمدرضا رحمتی ، فیلمبرداری و تدوین مهدی دشتبان زاده، عکاس: مجتبی طاهرپور، نورپرداز: محمدحسین خواجه منصوری، صدابردار: امیرحسین صادقی، تدوین و اصلاح رنگ: مهدی دشتبان زاده، گرافیست: ابوالفضل توکلی مقدم، محقق: سلمان ابتدایی و علی اصغر معیلی، روابط عمومی: فاطمه بی خوابی، مشاوران: حمزه نجاتی و مصیب علی اکبرزاده و با همکاری گردان بیت المقدس شهید همدانی شهرستان آرن و بیدگل در مدت زمان 4 دقیقه و 50 ثانیه در پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت جهت پخش در رسانه ملی تولید و آماده پخش شده است.

      انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید