آمار

شما اینجا هستید

دیدار فرماندار شهرستان آران و بیدگل با پدران گرانقدر شهدا

فرماندار شهرستان آران و بيدگل با حضور در حسينيه فاطمه‌الزهراء(س) مصلاي نمازجمعه آران و بيدگل با امام جمعه و جمعي از پدران گرانقدر شهداي اين شهرستان ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، دکتر اسماعيل بايبوردي فرماندار شهرستان آران و بيدگل با حضور در حسينيه فاطمه‌الزهراء(س) مصلاي نمازجمعه آران و بيدگل با امام جمعه و جمعي از پدران گرانقدر شهداي اين شهرستان ديدار و گفتگو کرد.

وي با حضور در جمع اعضاي مجمع پاسداران شاهد متشکل از پدران گرانقدر شهداي والامقام به نقش تسکين‌دهندگي ايثارگران که در سخت‌ترين شرايط براي آسايش مردم با جانفشاني به کمک نظام و کشور آمدند را ستودني دانست و گفت: مردم به شهيدان و ايثارگران به عنوان ابرقهرمانان خود افتخار مي‌کنند.

فرماندار شهرستان آران و بيدگل گفت: پايه‌هاي نظام اسلامي ما با جانفشاني شهدا، ايثارگران و جانبازان گرانقدر بسيار مستحکم‌تر شده است و ما هيچ‌گاه دست از تلاش براي اقتدار و پيشرفت روزافزون کشورمان بر نمي‌داريم.

وي در ادامه اين ديدار ضمن قدرداني از همراهي مردم با برنامه‎هاي دولت، ستاد ملي، استاني و شهرستاني مقابله با کرونا، خواستار تداوم رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي توسط شهروندان شد و افزود: عدم رعايت مسائل بهداشتي مي‌تواند به شيوع مجدد کرونا در شهرستان آران و بيدگل منجر شود.

فرماندار شهرستان آران و بيدگل تصريح کرد: بيش از درصد از مردم و فعالان بخش‌هاي بازرگاني، تجاري، صنعتي، اصناف و حتي کارکنان و بخشي از مديران شاغل در شهرداري‌ها، ادارات و دستگاه‌هاي اجرايي اين شهرستان پروتکل‌هاي بهداشتي و فاصله‌گذاري اجتماعي را رعايت نمي‌کنند.

انتهای پیام/14

 

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید