آمار

شما اینجا هستید

برگ زرینی دیگر در کارنامه افتخارات دبیرستان فرزانگان امین آران و بیدگل

‍ برگ زرینی دیگر در کارنامه افتخارات دبیرستان فرزانگان امین آران و بیدگل رقم خورد.

برگ زرینی دیگر در کارنامه افتخارات دبیرستان فرزانگان امین آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ فضل پروردگار متعال، همت بلند دانش آموزان، همراهی صادقانه مدیریت محترم سرکار خانم اعظمیان و تلاش دلسوزانه دبیر پژوهش دبیرستان سرکار خانم حفیظی در آمادگی دانش آموزان دست به دست داد تا دانش آموزان پایه نهم دبیرستان فرزانگان امین؛ پارمیدا رزاق زاده و آزاده چاقیان بتوانند پرچم افتخار راهیابی به مسابقات علوم و فناوری ۲۰۲۰ اندونزی را در پنجمین جشنواره بین المللی ابن سینا بر سر شهرستان آران و بیدگل به اهتزاز درآورند.

استارت این کار پژوهشی در تابستان ۹۸ کلید خورد و پس از تلاش های شبانه روزی در تابستان ۹۹ مقاله دانش آموزان از طرف دبیرخانه جشنواره ابن سینا مورد پذیرش قرار گرفت و به مرحله داوری کشوری رسید.

 

پس از تایید اولیه مستندات پروژه، دانش آموزان مقابل داوران صاحب نظر به دفاع پرداختند که ایده مقاله، نوع ارائه و آمادگی دانش آموزان نظر داوران را به خود جلب کرد.

 

و سرانجام در آبانماه ۹۹ نام دانش آموزان فرزانگان امین آران و بیدگل در سایت جشنواره بین المللی ابن سینا درخشید و پارمیدا رزاق زاده و آزاده چاقیان جز منتخبین کشوری جشنواره شدند.

 

بعد از مرحله کشوری جشنواره، روز شنبه ۹۹/۹/۲۹ به دلیل ویروس کرونا داوری مسابقات در کشور اندونزی به صورت مجازی صورت گرفت. که به فضل خداوند، تلاش دانش آموزان، همراهی خانواده های بزرگوارشان، حمایتهای بی دریغ مدیر محترم، معاونین و دبیر پژوهش این دبیرستان دفاعیه این عزیزان به بهترین نحو در برابر داوران مطرح ارائه شد.

لازم به ذکر است بعد از اعلام نتایج کشوری بلافاصله کار دانش آموزان با دو تن از اساتید راهنمای دبیرخانه ابن سینا آغاز شد و تمام مستندات اعم از مقاله، پوستر،  پاورپوینت به زبان انگلیسی ترجمه شده و برای رقابت با بیست کشور شرکت کننده در جشنواره آماده شدند.

 

امسال چهار تیم  پژوهشی از این دبیرستان به مرحله کشوری رسیدند که برای هر چهار تیم سرتیفیکیت از طرف جشنواره صادر شده است.

از خداوند متعال توفیق و استمرار موفقیت برای دانش آموزان و کادر دلسوز این دبیرستان را خواستاریم.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید