آمار

شما اینجا هستید

اجرای محدودیت‌های کرونایی مطابق با جدول وضعیت نارنجی

فرماندار گفت: رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌ها مطابق با جدول اعلامی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا از سوی مردم و مسئولان الزامی است.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای این شهرستان با اشاره به شیوع گسترده کرونا در منطقه گفت: با توجه به نارنجی بودن وضعیت شیوع کرونا در شهرستان آران و بیدگل، رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌ها مطابق با جدول اعلامی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا از سوی مردم و مسئولان الزامی است.

وی با تشریح این موضوع گفت: ممنوعیت فعالیت گروه‌های شغلی 3 و 4، بخصوص استخرهای شنا، تالارهای پذیرایی و شهربازی در دستور کار اصناف، مسئولان و مدیران اجرایی این صنوف قرار گیرد.

دکتر بایبوردی با تاکید بر تعطیلی کلیه صنوف از ساعت 22 تا اطلاع ثانوی گفت: رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و مراکز تهیه و توزیع غذا در شهرستان آران و بیدگل فقط به صورت بیرون‌بر می‌توانند فعالیت داشته باشند.

وی بار دیگر با هشدار به شهروندان مبنی بر عدم تردد شبانه خودروها از ساعت 22 الی 3 بامداد در شهرستان آران و بیدگل گفت: شهرداران 4 گانه و دهیاران 11 گانه روستاهای این شهرستان موظف به کاهش 30درصدی روشنایی پارک‌ها و بوستان‌های شهری و روستایی به منظور جلوگیری از تجمع شهروندان در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا هستند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: آرامستان‌ها و بقاع متبرکه در ایام تعطیل و روزهای پایانی هفته تعطیل خواهد بود و باید شهرداران و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل در این خصوص نظارت کنند.
وی از شهرداران شهرهای آران  و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد خواست تا نسبت به تعطیلی بازارهای روز از ساعت 21:30 به بعد اقدام کنند.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید