به مناسبت روز دختر؛

جشن بزرگ روز دختر در کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) برگزار شد

متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ حسن سعدآبادی گفت: جشن بزرگ روز دختر به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (ع) و امام رضا (ع)  به همت معاونت خواهران کانون امام زمان (عج) برگزار گردید.

مدیر مسئول کانون امام زمان (عج) عباس آباد ادامه داد: هدف از برگزاری این جشن تازه کردن دیدارهای اعضای کانون و معاونت خواهران بود تا بانوان و دختران با انگیزه و انرژی بیشتری به فعالیت های فرهنگی در کنار یکدیگر بپردازند.

سمیه عموصادقی مدیرمسئول معاونت خواهران نیز گفت: طی این جشن که سعی نمودیم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اجرا گردد از تمامی بانوان و دختران و بویژه دختران نوجوان کانون دعوت بعمل آوردیم تا ضمن تقدیر و تشکر و تبریک روز دختر به آنها تجدید عهدی دوباره داشته باشیم تا با تلاش بیشتری به فعالیت های فرهنگی در کانون ادامه دهیم.

گفتنی است معاونت خواهران کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) پس از پیدایش ویروس همه گیر کرونا و تعطیلی مجالس و برنامه های حضوری برنامه های خود را با توان بیشتر و در فضای مجازی پیگیری کردند و با ایجاد کانال و گروه در فضای مجازی (تلگرام/ ایتا/ اینستاگرام) با عنوان "مجله مجازی بانوان" با جذب مخاطبین اقدام به تولید آموزش های متنوع و برنامه های شاد و هدفمند اجتماعی و مذهبی نموده است.

طی این مراسم که با اجرای برنامه های شاد و مفرح همراه بود از تمامی دختران این کانون در تمامی رده های سنی تقدیر بعمل آمد و هدایایی به آنها اهدا شد.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

جشن بزرگ روز دختر در کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) برگزار شد (گزارش تصویری)

جشن بزرگ روز دختر و بزرگداشت دهه کرامت در کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) برگزارشد./ عکس: فاطمه ابراهیم پور

افزودن دیدگاه جدید

افزودن دیدگاه جدید