مسابقه کتابخوانی احسان

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، حسن کشایی آرانی گفت: مسابقه کتابخوانی «احسان» برگرفته از متن کتاب «به امید دیدار» از خاطرات دانش آموز شهید احسان بتولی آرانی در فضای مجازی آغاز شد.
فعال فرهنگی حوزه ایثار و شهادت شهرستان آران و بیدگل افزود: این مسابقه با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و ترویج روحیه کتابخوانی بویژه در بین جوانان و نوجوانان به همت خانواده شهید احسان بتولی و با همکاری برخی از نهادهای فرهنگی مذهبی شهرستان آران و بیدگل برگزار شده است.

طرح تابستانی "والعصر" آغاز گردید

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ همزمان با شروع فصل تابستان، مجمع القرآن نوجوانان مکتب المهدی(عج) کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) عباس آباد شهرستان آران  بیدگل اقدام به برگزاری کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان نموده است. اطلاعات بیشتر در پوستر ذیل ارایه گردیده است.

"سلطان مهربان" رونمایی شد

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ قطعه آیینی"سلطان مهربان"در مدح امام رضا علیه السلام با صدای حاج مهدی خطیب و شعر ذاکر و شاعر اهلبیت ع حاج محمود شریفی متخلص به کمیل کاشانی و آهنگسازی امیر شجاعی در شب میلاد امام رئوف با حضور خیل عاشقان و مسولین شهرستان در مرکز هیئت علی بن موسی الرضا ع محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل؛ رونمایی شد.


به گفته حاج مهدی خطیب، این قطعه بصورت صوتی رونمایی گردید و نماهنگ ویدئویی این اثر در ایام زیارتی امام رضا علیه السلام رونمایی خواهد گردید.

بانوان نقش مهمی در تبیین طرح تحول اقتصادی دارند

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از خبرگزاری شبستان، علی اکبر رضایی در نشست هم اندیشی بانوان فعال در حوزه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی گفت: جامعه بر نقش بانوان حرکت کرده و استوار است و امروز منشاء بسیاری از کنش‌ها به واسطه حضور و فعالیت بانوان در جامعه انجام می شود و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و گفتمان‌ها موجب پیشرفت و ارتقاء سطح خدمات می‌شود.

 

چرخه بزرگ استعدادیابی تئاتر استان اصفهان


به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به گزارش روابط عمومی کانون بسیج هنرمندان آران و بیدگل کلیه علاقمندان رشته های بازیگری،نویسندگی و کارگردانی تئاتر می توانند برای شرکت در این رویداد بزرگ ثبت نام کنند.
شرکت کنندگان این رویداد پس از ثبت نام و شرکت در آزمون استعداد سنجی  با نظارت اساتید برجسته تئاتر  وارد عرصه های مهارتی اندیشه ای می شوند و در یک فضای آموزشی و رقابتی  ،نقش آفرینی عملی در تئاتر را تجربه می کنند.
روش  ثبت نام اولیه : ارسال مشخصات به 660003136
 یا ارسال مشخصات  در شبکه های اجتماعی ایتا و روبیکا به
 شماره   09164433800

زنگ مهر و زنگ مقاومت و ایثار در مدارس آران و بیدگل به صدا در آمد

مراسم "زنگ مهر و زنگ مقاومت و ایثار "در مدارس آران و بیدگل به صدا در آمد. این مراسم به صورت نمادین در آموزشگاه دخترانه سیدالشهدا(ع) آران و بیدگل و با حضور مسوولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

کتاب "خوشه‌های عشق" در آران و بیدگل رونمایی شد

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ کتاب خوشه‌های عشق در حسینیه محله شهدا شهرستان آران و بیدگل رونمایی شد.
حسن کشایی در این باره گفت: این کتاب به بررسی زندگی و خاطرات ۶ شهید دفاع مقدس می‌پردازد که از یک خاندان بوده و ارتباط نسبی به هم داشتند.
شهیدان:
علی‌اصغر حاجی‌پور
حسین مرنجابیان
حسین جوبیان
ماشااله مرنجابیان
محمدرضا مکاری‌نژاد
و علی حاجی‌پور.

تزریق واکسن کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال در شهرستان آران و بیدگل فراهم است

افزون بر ۳۸ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال این شهرستان از آغاز این طرح تاکنون واکسن دریافت کردند تمام افراد بالای ۱۸ سال ساکن در شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، ابوزیدآباد و سفیدشهر و روستاهای ۱۱ گانه شهرستان آران و بیدگل می توانند با مراجعه به پایگاه‌های واکسیناسیون این شهرستان نسبت به تزریق واکسن کووید_۱۹ اقدام کنند.