به مناسبت عید سعید غدیر؛

کاروان غدیر حرم هلال بن علی (ع) را گلباران کردند

همزمان با عید غدیر خم، کاروان پیاده و خودرویی شادی غدیر متشکل از مردم و هیئات مذهبی، حرم حضرت محمد هلال بن علی(ع) را گلباران کردند.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از خبرگزاری شبستان؛ همزمان با عید غدیر خم، کاروان پیاده و خودرویی شادی غدیر متشکل از مردم و هیئات مذهبی، حرم حضرت محمد هلال بن علی(ع) را گلباران کردند.

 

این کاروان عصر عید غدیر از میدان سپاه به سمت حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) علوی ترین حرم اهل بیت (ع) آغاز کرد و در طول مسیر، مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) در وصف مولای متقیان به مدیحه سرایی پرداختند.

 

در طول این مراسم، خادمان افتخاری حضرت محمد هلال(ع) هم با در دست داشتن شاخه‌ های گل پيشاپيش مردم حركت کردند و در بخش پایانی برنامه، ضریح مطهر فرزند امیرمؤمنان علی(ع) را گلباران کردند.

 

در بخش های مختلف این مراسم، مداحان اهل بيت(ع) در طول مسير حركت این كاروان و همچنین در اجتماع پایانی در حرم مطهر حضرت محمدهلال(ع) در وصف مولای متقیان  به مدیحه سرایی پرداختند.

 

قرائت گزیده ای از خطبه غدیر خم، نقاره زنی خادمان افتخاری، نورافشانی و گلباران حرم مطهر فرزند بلافصل امیرمومنان علی(ع) و اهدای تبرکی حرم مطهر به زائران و مجاوران از دیگر برنامه های این شادیانه بود.

 

این مراسم با توجه به شرایط کرونایی شهرستان آران و بیدگل، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار  شد.

انتهای پیام/محمدرضا رحمتی آرانی

کاروان غدیر حرم هلال بن علی (ع) را گلباران کردند (تصویر)

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ همزمان با عید غدیر خم، کاروان پیاده و خودرویی شادی غدیر متشکل از مردم و هیئات مذهبی، حرم حضرت محمد هلال بن علی(ع) را گلباران کردند. عکس: فاطمه ابراهیمپور

افزودن دیدگاه جدید

افزودن دیدگاه جدید