پیام سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به «پنجمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس» شهرستان آران و بیدگل

روح اله قربانی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در پیامی به پنجمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس شهرستان آران و بیدگل، آن را جلوه ای از خودباوری مردم شهرستان آران و بیدگل در قالب هنر نمایش به همگان عنوان کرد.
متن خبر

به گزارشخبرنگار طاووس بهشت؛ در پیام روح اله قربانی سرپرست این اداره به «پنجمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس شهرستان آران و بیدگل» آمده است:

باسمه تعالی

«هنر انقلابی باید زیبایی ها را تبیین کند.» مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

از آنجا که حوادث موجود در زندگی نامحدود است همه آن‌ها را نمی‌توان ترسیم کرد لاکن این شهامت‌ها و این آزمون بزرگ 8سال دفاع مقدس را که برای مردم قابل لمس بوده و مردم آن را حس کرده‌اند به جهت بیان مفاهیم حقیقی اسلام و انقلاب که همواره مزیّن به عنوان «شهادت و شهدا » خواهد ماند باید با انواع و اقسام هنرها من جمله ابزار هنر نمایش تشریح نمود.

 اینک «پنجمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس شهرستان آران و بیدگل» نزدیک‌ترین رخداد هنری است که پیش روی هنرمندان متعهد و سخت کوش شهرستان آران و بیدگل گسترده است تا خودباوری مردمش را در قالب هنر نمایش به همگان نشان دهد و فرهنگ سازی کند.

اینجانب بهروزی و توفیق هنرمندان متعهد این سرزمین بویژه هنرمندانی که در راه تبلیغ اهداف و ارزش های انقلاب اسلامی، مقابله با تهاجم فرهنگی و رونق هنر اسلامی در جبهه جهاد تبیین را سرلوحه کار خود نموده اند را از پیشگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

اجرکم عنداله

انتهای پیام/محدثه سادات شمسی،محمد رضا رحمتی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
یکشنبه, خرداد 7, 1402 - 13:30
کد خبر: 9340

https://tavoosebehesht.ir/node/9340

افزودن دیدگاه جدید