مساجد زندگی

طلبه ای جوان،فاضل و خوش سیما در مسجد بقیه الله الاعظم (عج) عهده دار امامت جماعت مسجد است‌ او استاد استفاده از فرصت هاست. گزیده گو و نکته سنج. هر روز ظهر بلافاصله بعد از نماز ۲ دقیقه سخنرانی می‌کند اما این دو دقیقه نوجوان ها بلکه بیشتر نمازگزاران مسجد که اکثرا معلمان سال های دور و نزدیک هستند را نیز هنگام ظهر میخکوب می‌کند.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛اصولا ما نوجوانان از پرگویی بیزاریم. ف را که بگوید خودمان تا فرحزاد رفته ایم. دیگر نیاز به توضیح واضحات نداریم.
این روزها به همراه یکی از دوستانم بیشتر به مسجد بقیه الله  الاعظم (عج) محله فرهنگیان سر میزنیم. مدتی است که طلبه ای جوان،فاضل و خوش سیما در این مسجد عهده دار امامت جماعت مسجد است‌ و به نظرم او استاد استفاده از فرصت هاست. گزیده گو و نکته سنج. هر روز ظهر بلافاصله بعد از نماز ۲ دقیقه سخنرانی می‌کند اما این دو دقیقه نوجوان ها بلکه بیشتر نمازگزاران مسجد که اکثرا معلمان سال های دور و نزدیک ما هستند را نیز هنگام ظهر میخکوب می‌کند.
مدتی است کتاب مفاتیح الحیاة  حضرت آیت الله جوادی آملی را برای نمازگزاران بازخوانی می‌کند. مفاتيح الحياة  کتابی حدیثی درباره سبک زندگی اسلامی است. این کتاب احادیث ائمه سلام الله علیها در خصوص زیست مومنانه را  بیان می‌کند.
این که در مساجد شهر ما در کنار  کتاب مفاتیح الجنان که بیان کننده رابطۀ انسان با خدا در حدّ مناجات و دعاست، کتاب مفاتیح الحیاة هم موضوعیت پیدا می‌کند یعنی مساجد ما در مسیر کاملا درستی پیش می‌روند.


خبرنگار:تحریریه طاووس بهشت

انتهای پیام/محدثه سادات شمسی،محمد رضا رحمتی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
دوشنبه, خرداد 15, 1402 - 01:14
کد خبر: 9350

https://tavoosebehesht.ir/node/9350

افزودن دیدگاه جدید