نوجوان آران و بیدگلی، کتابخوان برتر کشوری شد

رئیس اداره کتابخانه های عمومی آران و بیدگل از کسب عنوان کتابخوان برتر کشوری توسط نوجوان آران و بیدگلی خبر داد.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از شبستان؛رئیس اداره کتابخانه های عمومی آران و بیدگل از کسب عنوان کتابخوان برتر کشوری توسط نوجوان آران و بیدگلی خبر داد.

 همزمان با سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی در مراسمی با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از برگزیدگان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تقدیر شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل افزود: در این مراسم «محمد عرفان فرزین» از شهرستان آران و بیدگل به عنوان عضو کتابخوان برتر کشوری انتخاب و تقدیر شد.
رنج کش ادامه داد: این نوجوان ۱۰ ساله، دانش آموز پنجم ابتدایی است و از ٣ سالگی عضو فعال کتابخانه مجتهدالزمان بیدگلی بوده و ارتباط مستمری با این کتابخانه دارد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل خاطر نشان کرد: این کتابخوان نوجوان، در طول سال گذشته بیش از ۶۰۰ نسخه کتاب از کتابخانه به امانت گرفته و مطالعه کرده است.
۸ باب کتابخانه شامل ۵ باب کتابخانه نهادی و ۳ باب کتابخانه مشارکتی با بیش از ۲۰۰ هزار جلد کتاب در این شهرستان فعال است که علاقه مندان می توانند با عضویت در یک کتابخانه عمومی از امکانات و منابع کلیه کتابخانه های عمومی کشور استفاده کنند.

خبرنگار: روح الله باقری

انتهای پیام/ محدثه سادات شمسی - محمد رضا رحمتی آرانی

تاریخ آخرین تغییر
سه شنبه, آذر 7, 1402 - 15:35
کد خبر: 9636

https://tavoosebehesht.ir/node/9636

افزودن دیدگاه جدید