عزاداری دختران بهشتی در سوگ شهید جمهور

همزمان با عروج ملکوتی آقای سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه ایشان،جمعی از دختران بهشتی وابسته به معاونت خواهران کانون فرهنگی- هنری امام زمان(عج) با اقامه عزا در سوگ رئیس جمهور محبوبشان، یاد و خاطره‌ شهدای اخیر را زنده نگه داشتند.
متن خبر

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ همزمان با عروج ملکوتی خادم الرضا،شهید جمهور، آقای سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراه ایشان،جمعی از دختران بهشتی وابسته به معاونت خواهران کانون فرهنگی- هنری امام زمان(عج) با اقامه عزا در سوگ رئیس جمهور محبوبشان،با زمزمه‌ شعر،دکلمه و قرائت زیارت عاشورا یاد و خاطره‌ شهدای اخیر را زنده نگه داشتند.

آنان با دعا و مرثیه،نثار روح پرفتوح آن یاران سفر کرده دعا کرده و از خداوند متعال،برای ایشان طلب آمرزش نمودند.

 دختران عزادار با لباسهای مشکی در غم یار سفر کرده‌شان همچون باران بهاری اشک ریختند.

آنان در کنار عکس شهدای کانون امام زمان(عج) برای شهادت رئیس جمهور خود گریستند؛ اشکهایشان،نغمه‌ غم و اندوهی بود که از اعماق وجودشان سرچشمه می گرفت و حزن و اندوهی عمیق را در دل هر بیننده‌ای حک می‌کرد.

چهره‌شان، آیینه‌ای تمام‌عیار از غم و اندوه بود و چشمانشان، گویی دریایی از اشک بود که بی‌وقفه به گونه‌هایشان سرازیر می‌شد.

دختران بهشتی، با اشک‌هایشان، نه تنها غم و اندوه خود را از فقدان پرچمدارشان به نمایش گذاشتند، بلکه ارادت و عشق بی‌حد و مرز خود را به او نشان دادند.

دختران بهشتی باهم عهد بستند؛ تا پای جان از انقلاب و ارزش های آن دفاع کنند و ثابت کنند که شهادت رهبران بزرگ، نخواهد توانست شعله‌ عشق و ایمان را در دلهای آنان خاموش کند.

خبرنگار: منیره ملکیان

انتهای پیام/محدثه سادات شمسی، محمدرضا رحمتی آرانی 

 

 

تاریخ آخرین تغییر
سه شنبه, خرداد 8, 1403 - 16:42
کد خبر: 9985

https://tavoosebehesht.ir/node/9985

افزودن دیدگاه جدید