بصیرت؛ راه نجات ملت/ نیروی انتظامی؛ حافظ جان و امنیت مردم

امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت و مال و جان مردم است، گفت: نیروهای مسلح قدرت و بزرگی خود را از خدای متعال و پشتوانه مردمی دارند.

حضور ۳۰ هزار نفر در جشن یک کیلومتری غدیر در آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سید جواد تکیه با تقدیر از حضور پرشور مردم در طرح ضیافت علوی حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) گفت: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، افزون بر ۳۰ هزار نفر در طرح ضیافت علوی به میزبانی فرزند علی(ع) در آران و بیدگل شرکت کردند که این میزان حضور در سطح برنامه های فرهنگی مذهبی و اجتماعی در منطقه بی نظیر است.

 

کلنگ آغاز ساخت آموزشگاه شهید اصغر حیدری مقدم در آران و بیدگل به زمین زده شد

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ در آیینی با حضور مسوولان استانی و شهرستان کلنگ آغاز ساخت آموزشگاه شهید اصغر حیدری مقدم در محله عباس آباد آران و بیدگل به زمین زده شد.
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل در این آیین گفت: این آموزشگاه ۹ کلاسه و با مشارکت ۵۰درصدی خیر گرانقدر حاج احمد حیدری مقدم احداث می شود.
 رحمت اله مشرقی اظهار داشت: برای ساخت مدرسه شهید اصغر حیدری مقدم ۱۸ میلیارد تومان اختصاص یافته که ۵۰ درصد آن توسط خیر پرداخت می شود.

مسابقه کتابخوانی احسان

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، حسن کشایی آرانی گفت: مسابقه کتابخوانی «احسان» برگرفته از متن کتاب «به امید دیدار» از خاطرات دانش آموز شهید احسان بتولی آرانی در فضای مجازی آغاز شد.
فعال فرهنگی حوزه ایثار و شهادت شهرستان آران و بیدگل افزود: این مسابقه با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و ترویج روحیه کتابخوانی بویژه در بین جوانان و نوجوانان به همت خانواده شهید احسان بتولی و با همکاری برخی از نهادهای فرهنگی مذهبی شهرستان آران و بیدگل برگزار شده است.

طرح "یاس آسمانی" برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ همزمان با شروع فصل تابستان، معاونت خواهران کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) عباس آباد شهرستان آران و بیدگل اقدام به برگزاری کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان نموده است. اطلاعات بیشتر در پوستر ذیل ارایه گردیده است.