طرح تابستانی "والعصر" آغاز گردید

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ همزمان با شروع فصل تابستان، مجمع القرآن نوجوانان مکتب المهدی(عج) کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) عباس آباد شهرستان آران  بیدگل اقدام به برگزاری کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان نموده است. اطلاعات بیشتر در پوستر ذیل ارایه گردیده است.

طرح "یاس آسمانی" برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ همزمان با شروع فصل تابستان، معاونت خواهران کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) عباس آباد شهرستان آران و بیدگل اقدام به برگزاری کلاس های تابستانی برای کودکان و نوجوانان نموده است. اطلاعات بیشتر در پوستر ذیل ارایه گردیده است.

"سلطان مهربان" رونمایی شد

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ قطعه آیینی"سلطان مهربان"در مدح امام رضا علیه السلام با صدای حاج مهدی خطیب و شعر ذاکر و شاعر اهلبیت ع حاج محمود شریفی متخلص به کمیل کاشانی و آهنگسازی امیر شجاعی در شب میلاد امام رئوف با حضور خیل عاشقان و مسولین شهرستان در مرکز هیئت علی بن موسی الرضا ع محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل؛ رونمایی شد.


به گفته حاج مهدی خطیب، این قطعه بصورت صوتی رونمایی گردید و نماهنگ ویدئویی این اثر در ایام زیارتی امام رضا علیه السلام رونمایی خواهد گردید.

بانوان نقش مهمی در تبیین طرح تحول اقتصادی دارند

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از خبرگزاری شبستان، علی اکبر رضایی در نشست هم اندیشی بانوان فعال در حوزه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی گفت: جامعه بر نقش بانوان حرکت کرده و استوار است و امروز منشاء بسیاری از کنش‌ها به واسطه حضور و فعالیت بانوان در جامعه انجام می شود و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و گفتمان‌ها موجب پیشرفت و ارتقاء سطح خدمات می‌شود.

 

چرخه بزرگ استعدادیابی تئاتر استان اصفهان


به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به گزارش روابط عمومی کانون بسیج هنرمندان آران و بیدگل کلیه علاقمندان رشته های بازیگری،نویسندگی و کارگردانی تئاتر می توانند برای شرکت در این رویداد بزرگ ثبت نام کنند.
شرکت کنندگان این رویداد پس از ثبت نام و شرکت در آزمون استعداد سنجی  با نظارت اساتید برجسته تئاتر  وارد عرصه های مهارتی اندیشه ای می شوند و در یک فضای آموزشی و رقابتی  ،نقش آفرینی عملی در تئاتر را تجربه می کنند.
روش  ثبت نام اولیه : ارسال مشخصات به 660003136
 یا ارسال مشخصات  در شبکه های اجتماعی ایتا و روبیکا به
 شماره   09164433800

فعالیت های مشترک طاووس بهشت و بسیج رسانه ملی کلید خورد

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، نشست صمیمانه مدیران و عوامل مجموعه فرهنگی رسانه ای طاووس بهشت با ریاست و مدیران مرکز بسیج سازمان صداوسیما جمهوری اسلامی ایران، سه شنبه 30 فروردین سال جاری در مرکز بسیج سازمان صداوسیما  برگزار شد.

دکتر محمد مهدی رحمتی رئیس مرکز بسیج سازمان صداوسیما طی این دیدار ضمن تقدیر از تیم جوان و فعال رسانه ای طاووس بهشت، بر انجام پروژه ها و همکاری های مشترک تاکید کرد.


همچنین بررسی مسائل فرهنگی، هنری، رسانه ای، و گسترش همکاریها از جمله مسائلی بود که در این نشست دوستانه به آنها پرداخته شد.

افتتاح نخستین شعبه استانی مجتمع شهید آوینی در اصفهان

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، همزمان با سالگرد شهادت شهید سید مرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب و به همت بسیج صداوسیمای مرکز اصفهان، نخستین شعبه استانی مجتمع آموزشی شهید آوینی طی مراسمی به صورت رسمی افتتاح شد.

پخش ویژه‌برنامه تلویزیونی «حوالی کویر» از شبکه اصفهان

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، همزمان با در پیش بودن نوروز سال ۱۴۰۱تازه ترین برنامه تلویزیونی مجموعه رسانه ای طاووس بهشت که به سفارش شهرداری آران و بیدگل به مدت ۲۵ دقیقه تهیه شده است.